• ~gerry5
    (2012-06-23 02:37)
    cały przemysł motoryzacyjny to wilekie g... robiące z ludzi niewolników
  • ~Ten ktorego stac na autko
    (2012-06-23 04:34)
    Auto za 150 tys., nie ma problemu, moge sobie kupic. Zas Wy, jeczacy i narzekajacy, to trzeba bylo sie uczyc, wybrac wlasciwe studia i zarabiac. A nie piwko popijac i narzekac. Jesli ktos chce byc bogaty, bedzie nim, moj dobry kolega jest po zawodowce, ale ciezka praca i madroscia zapracowal na majatek. A Wy, nieudacznicy? Pewnie jakies socjologie czy psychologie pokonczyliscie i dziwicie sie, ze na chleb nie macie. Jesli chcecie miec takie autka, to sie przeprogramujcie i zacznijcie zarabiac pieniadze, przestancie jeczec. Pozdrawiam i zachecam
  • ~olo
    (2012-06-23 09:06)
    Jakaś pomyłka stylizacyjna - mam nadzieje że nie zlezie zaraza na Lancera
  • ~Keram
    (2012-06-22 17:24)
    Bzdury.
  • ~yves
    (2012-06-22 17:48)
    pierwszy raz widzę na oczy ten samochód, chyba jeszcze nikt w Polsce nim nie jezdzi
  • ~lewy
    (2012-06-22 21:29)
    Auto za 150 tys. pln , to ma być ten rarytas dla Kowalskiego. Co za debil to napisał ?
  • ~Strk
    (2012-06-22 21:51)
    Jaka chamska dziennikarzyna sprzedaje się kto tylko dobrze zapłaci. Najbardziej to on kocha kasę….Od razu widać że to Platfons.
  • ~Ela
    (2012-06-24 22:16)
    Do ~~ten którego stać na autko,
    Jako informatyk możesz zarobić, to fakt, tylko myślicie dość tępo jednak, jak to na takich przystało a jak się bryka wam psuje, to wysiadacie ze swoich autek i ponownie wsiadacie do nich, może zaskoczy!!! Reset brak, jednak! Do tego zbyt często trzeba wam tłumaczyć zasadę działania żarówki, jak na takich mądrali przystało!
  • ~wojtek
    (2012-06-25 17:55)
    bardzo fajne, szkoda tylko ze suvy kosztuja astronomiczne pieniadze, wiec pozostaje albo kupic uzywke albo malutkie nowe auto
  • ~Artur
    (2012-06-26 09:59)
    Można też kupić kilkuletnie używane i to w dobrym stanie, czasem warto dołożyć nawet wspomagając się kredytem sam tak zrobiłem wziąłem w getinie kredyt dołożyłem i kupiłem 2 latka w dobrym stanie. Jeżdżę od kilku miesięcy i odpukać nic się nie psuje.