• ~eko
    (2012-06-02 17:51)
    zapomniano dodać że do wytworzenia energii elektrycznej potrzebnej do ładowania akumulatorów potrzeba było dwu tankowców ropy
  • ~Gość
    (2012-05-30 12:48)
    właściciele tego modelu, zaoszczędzili łącznie tyle benzyny, ile mieści w swoich zbiornikach spory tankowiec

    Wszyscy?
  • ~ziom
    (2012-05-30 13:24)
    "łącznie" !

    co w tym nie jasne?

    A Ty co miałeś na myśli? "Wszyscy" łącznie czy "Wszyscy" każdy z osobna. Może spróbuj pisać bardziej rozbudowane pytania...
  • ~Naparstek
    (2012-05-30 15:02)
    Rzuciłem okiem na tytuł .. Myślałem, że też - zaoszczędzę! Uważam, że tytuł atrakcyjny, ale mylący, bo nie wszystkich czytających stać na kupno tego samochodu. (Nie podano danych silnika, bo być może osiągi nie są wcale rewelacyjne).
  • ~Radio Ma Ryja
    (2012-05-30 16:09)
    No jasne, zamiast energii z benzyny zużywa energię elektryczną z węgla lub atomu - czyli za darmo i bez ekologicznej szkodliwości ??? :))))
  • ~szczyptyk.
    (2012-05-30 21:14)
    Zaczęło się mówić o pojazdach elektrycznych a już ceny prądu idą do góry.
  • ~~ Gość
    (2012-05-30 22:12)
    CZY WIE KTOŚ JAK REJESTRUJĄ TAKIE AUTO U NAS W POLSCE ? Chodzi czy takie same kryteria jak spalinowe i czy ubespieczenia oc tak samo jak spalinowe.
  • ~Patryk
    (2012-05-31 23:22)
    Na pewno nie kupują za taką cenę samochodu większość i tak bierze z drugiej ręki. Sam ostatnio wymieniałem i pociągnęło mnie to po kieszenie część z oszczędności resztę z kredytu w getinie. Ale lepiej dołożyć i kupić coś sensownego niż pakować się w gruchota. Na takie auta większość z nas długo nie będzie stać.
  • ~mi;ro
    (2012-06-01 03:03)
    Tak,Tylko trzeba naipierw wydac zeby to dziadostwo sie zwrocilo i zaszczedzilo tyle co tankowiec,,,Pod Ch,,,j to jak mu tam a Polak sie nie da,,
  • ~antek