• ~cynik xyz
    (2012-05-26 06:49)
    Nie ma Daewoo espero przy jego kradzieży złodzieje sa najbardziej "napaleni" na "fanty".
  • ~anatol
    (2012-05-29 05:01)
    no i koniecznie Espero. Brawo prokuratura!!! genialna teoria musi jeszcze znalezc potwierdzenie. Proponujemy zlecenia na kradziez 100 espero w celu potwierdzenia teorii. Moze byc ze zastrzelanka, bo tutaj jakos nikt nie wspomina, ze w celu ukradzenia bmw czy vw ktos zginal... Pisza o wlamaniach. no, nie moge... jak ci dziennikarze moga sie mylic w porownaniu do swiatlej prokuratury...

    a tak powaznie, to nie slyszalem, zeby gosc ktory wyglosil ta debilna teorie byl wyrzucony na bruk... Przeciez nie potrzebujemy prokuratorow niespelna rozumu...a moze jednak potrzebujemy???:)
  • ~KIEROWCA FIATA 170
    (2013-03-09 22:22)
    Jeżdżę do pracy Cinusiem i miałem już z kilka kontroli, miałem już tego dosyć. Pewnego razu około godziny 4:30 minołem patrol policji , a ci za mną ruszyli dopiero po nioecałym kilometrze zajechali mi drogę kiedy wierzdżałem na stację benzynową pod drystrybutor. Cały w nerwach będąc zatankowaem i zapłaciem. jak wracałem do samochodu to gliniarz podeszedł do mnie i zażądał dokumentów, a ja byłem już spóźniony, ani be ani me nie mówiąc oco chodzi potraktowali mnie jak złodzieja. Miarka sie przebrała, pokazałem dowód rejestracyjny w ręku i mówiąc że kradziony, a on coś burknął, jest jakiś powód ,żaden powiedział cwaniak więc wsiadłem do samochodu wycofałem i pojechałem dalej, a oni jadą za mną na sygnale , olewając to dojechałem do celu ignorując to, gliniarz coś sie odezwał , a ja powiedziałem zeby się odpiep rzył nic nie zrobiłem jak ma jakieś ale, niech mnie poda do sądu bo mu rzadnych dokumentów nie dam. Jakichś policyjni szczawiki chcieli sie wykazać, więc ich *********** do tej pory nic mi nie rzyszło ani nic, mineło już z pół roku.
    Trzeba ich tępić, mamy swoje prawa, zadużo sobie pozwalają. Trzeba ukrucić ten ich proceder.
  • ~NieGenerał
    (2013-02-19 15:15)
    Idioto, z Papałą było zupełnie inaczej - poczytaj sobie zanim napiszesz coś głupiego.
  • ~Gosia
    (2012-12-06 13:24)
    Ojejku co się tak podniecacie - to są po prostu statystyki. Kradną wszystkie typy marek, aczkolwiek te wyspecjalizowane gangi to kradną to na co jest zapotrzebowanie - prawo rynku :)
  • ~jurek
    (2012-08-25 22:36)
    Nie bardzo wiem skąd ten popłoch. Sam mam VW od 12 lat - najpierw Polo, aktualnie Golfa - i nigdy nikt nie próbował się do niego dostać a tym bardziej go ukraść. Auta stoją na osiedlu od tych 12 lat.
    Ta nagonka na VW jest już naprawdę nudna i nie do końca prawdziwa
  • ~A jak było z Papałą?
    (2012-08-08 08:25)
    Niezwykła zmiana upodobań! Zdziwisz się, jakie auta kradną złodzieje

    A czy kradną również auta w których siedzą generałowie policji i dla kradzieży taniego auta godzą się na najgorsze jak sugeruje polska prokuratura w przypadku Papały?
  • ~lubecka
    (2012-06-28 15:34)
    To jest powód, żeby jeździć Dacią... ;)
  • ~tyjo
    (2012-06-14 21:28)
    Tylko jakby wziąć pod uwagę ilość kradzionych modeli do ilości jeżdżących po ulicach to Passat czy Golf byłyby uznawane za jedne z najmniej kradzionych może i dlatego że nowszy modele są jeszcze lepiej zabezpieczone
  • ~JASIO