• ~WAL_TUSKA
    (2012-05-15 18:06)
    Tusk ?? Niech uruchomi w tym FSO wytwórnię karawanów.
    Drabiniastych.
    Z PO-pychem na cztery koła.
  • ~Lysol
    (2012-05-15 15:37)
    Powinno być chyba "walczyła" ???
  • ~nadzieja
    (2012-05-15 16:33)
    wszystko co można było popsuć i czego nie zrobić przez lata z godną podziwu konsekwencją zafundowano FSO. Winnych już nie warto szukać bo było ich zbyt wielu zarówno po stronie kolejnych kierownictw fabryki, urzędników i kolejnych ekip rządowych, które zawsze widziały złote góry za granicą a nie na własnym podwórku. Może tym razem sie uda.
  • ~Bibilijny
    (2012-05-15 16:41)
    FSO DAWNO JU NIE MA, POTWORZONE SPÓŁKI, SPÓŁECZKI TUDZIEŻ INNE POTWORKI GOSPODARCZE. A komu to zawdzięczamy, dla przypomnienia Olechowski Andrzej był głównym negocjatorem , a kto dał pomysł na DAEWOO , firma która obiecała milirady zainwestować , zainwestowała miliardy poprzez kredyty z polskich banków. A jak upoadła bo wszędzie narobiła przekrętów, to pieniądze z polskich banków szlak trafił. Za tym przekrętem stoją ojcowie PO i SLD. Infiniti na Żeraniu nie będzie, wybić to sobie trzeba z głowy. Czas FSO się skończł i jak wiele fabryk została przez ekipę Bolka i następnych zaorana .
  • ~reanimator
    (2012-05-15 17:03)
    Astra IV po liftingu?
  • ~usa
    (2012-05-15 22:20)
    Zdziwie sie bardzo. Polska ma jakies tradycie w budowie aut tego kalibru?
  • ~xyz
    (2012-05-16 00:07)
    No to macie złe dane, bo rywalem Polski wcale nie była Austria.
  • ~grumpy
    (2012-05-16 01:27)
    to juz teraz wiem, dlaczego mielismy audyt reanult-nissan u nas w fabryce na dolnym sladsku, szukaja kooperantow, oby fso wygralo!
  • ~olaf
    (2012-05-21 22:08)
    a dacia wprowadza na rynek nowe auto coś na kształt kangoo. Ale w mediach piszą o rumuńskim złomie
  • ~B. ciekawy
    (2012-07-17 22:34)
    A te rury to przed czy po liftingu ???