• ~ania
    (2012-04-27 09:12)
    Kibicuję wszystkim syreniarzom, która z nas nie chciałaby się wozić taką furą?
  • ~Dziadek od orzechów 3
    (2012-04-26 21:33)
    Co za bzdety. Przecież już jest jeżdżąca czerwona replika tego cuda . Pogrzebcie w info.
  • ~kim
    (2012-04-26 23:54)
    Ale wiadomość, robią coś co ktoś już zrobił, niejaki MAZUR z Głuska spod Lublina wyprzedził ich o długość 7 syren.
    Pozdro
  • ~krystek
    (2012-04-27 09:08)
    A niech Syren Sport będzie jak najwięcej!!! Całe szczęście, że są tacy, co chcą płacić za produkowanie tego zapomnianego cacka.
  • ~anabel
    (2012-04-27 10:44)
    No z tego co wiem to Lublin był pierwszy. Ta Syrena już zapitala.
  • ~r
    (2012-04-27 11:25)
    W stosunku do syreny z Lublina nie można urzyc słowa replika
  • ~motor
    (2012-04-27 12:07)
    To prawda Mazur spod Lublina zrobił swoją replikę Syreny Sport. Niestety jego replika jest daleką repliką w doskonałości kształtu i wymiarów. Jest po prostu bardziej kanciata i przez to brzydsza. Co nie zmienia faktu że szacunek Mazurowi i innym zapaleńcom.
  • ~xyz
    (2012-04-30 18:57)
    Niebezpieczna pogoń za nostalgią... Przecież można połączyć tę piękną stylistykę z nowoczesną techniką. Po co odwzorowywać wszystkie pomysły polskich inżynierów z tamtego okresu i jak najbardziej kopiować oryginał, skoro wiadomo, że pewnie część była chybiona lub są lepsze rozwiązania na rynku lub bardziej dostosowane do komponentów na rynku. I co komu da jeden egzemplarz na podstawie starego strucla z lat 80tych? Można by zacząć od produkcji małoseryjnej, ale z wykorzystaniem nowych silników, nowoczesnej 7 biegowej sportowej skrzyni biegów, hamulców Brembo, siedzeń dostosowanych do współczesnych standardów bezpieczeństwa. To nie oznacza, że Syrena od razu musi stracić urok.
  • ~panjan
    (2012-05-17 13:43)
    Byle tylko towarzysz WIESLAW nam sie nie odrodzil !
  • ~niuniek128
    (2012-06-18 15:39)
    Fajnie, że tyle osób się tym interesuje. Może powstanie coś świetnego, zwłaszcza, że kasa jest na to. Widziałem niepublikowane dotąd zdjęcia Syreny Sport - coś niesamowitego!!!
    http://www.powrotlegendy.pl/sladami-syreny-sport/sensacyjne-odkrycie-ujawniamy-zaginione-fotografie-syreny-sport,27