• ~John
    (2012-04-21 03:18)
    W USA auto to jest traktowane kiedys Trabant w Polsce.To jedno z najtanszych aut,kupowane przez niezamoznych ludzi lub do nauki jazdy.Autkiem tym jest wstyd pokazac sie na parkingu jakejs lepszej knajpki,nie w mowiac juz o tym,ze moglo by ono sluzyc n.p do podrywu.
  • ~HIT
    (2012-04-22 10:44)
    Tej ceny nikt sie nie spodziewał! Sensacja! Wszyscy się spodziewali ceny tak około 49800-49880. 49.990 to prawdziwa sensacja!
  • ~Lech
    (2012-04-20 17:09)
    Ceny cedd'a nie powalają. Wersja "S" (niecałe 50 tys.) to goły samochód, bez klimy. Za tę cenę możemy kupić choćby Skodę Octavie Tour z klimą, komputerem, elektrycznie otwieranymi drzwiami przednimi i z poczciwym ale niezawodnym silnikiem 1.6 102 KM, w którym Skoda bez dodatkowych opłat może zamontować instalację gazową.
  • ~bmw
    (2012-04-20 17:58)
    skosna skopiowana tandeta i zlom kto oglada to g...o
  • ~znam b.oplacalne
    (2012-04-20 18:52)
    wyglada jabby F1 po wryciu nosem w trawnik
  • ~tex
    (2012-04-20 21:53)
    Kia to dziadostwo jako flota w firmie totalne nieporozumienie po 200tyś poprostu się rozpada a serwis drogi jak holera mamy kilka sztuk w firmie i jest to sól w oku prawie od początku nie polecam tej marki zdecydowanie jest kilka VW I są dużo dużo wytrzymalsze w bezpośrednim starciu przebiegowym.i to zdecydowanie.
  • ~Roman
    (2012-04-20 23:11)
    trend - reflektory coraz bliżej drzwi, za 5 lat dojdą do słupka A
  • ~sdfghjko
    (2012-04-20 21:41)
    25 podstron

    chyba was trzasło o brzoze !
  • ~global
    (2012-04-22 18:02)
    ~gość a na jakiej podstawie tak twierdzisz o VW? O tych co w ogromnych ilościach sprowadza się z zagranicy, o nieznanej przeszłości, przebiegu, itp?
    Kup z salonu nowego to będziesz miał podstawy do wymiernej oceny. W rodzinie jeździ kilka od nowości i kolejne były kupowane. Ja osobiście mam ceeda, na razie malutki przebieg to nie będę go oceniać. Choć kilka rzeczy mogłoby być lepszej jakości. Cena robi swoje, więc nic nie mówię.
  • ~donkichot
    (2012-04-20 15:58)
    Czy te 49900 to z tymi dwiema laskami ?