• ~PODKOWA
    (2012-04-07 10:07)
    TO KON POGALOPUJE TROCHE POSTUKA TROCHE O RESZTKI ASFALDU SWOIMI PODKOWAMI NIECH ZYJA ARABY I INNE KONIE !!! TO NASZA PRZYSZLOSC-!!!
  • ~We
    (2012-04-06 13:06)
    O jakim wyposażeniu polscy kierowcy jeszcze nie słyszeli? W 2001 roku Fiat Stilo miał m.in aktywny tempomat oraz 7 calowy system z przeglądarką internetową, sterowaniem głosem i telefonem. W tym czasie najbardziej zaawansowane wyposażenie VW Golfa to były elektrycznie podnoszone szyby z przodu.
  • ~Józef
    (2012-04-06 13:11)
    Nie dajmy sie zwariowąć. Samochód jest brzydki i licho wyposażony - dlatego tani. I
  • ~kasia
    (2012-04-06 21:30)
    do jana 14 stu lat czyli od 1400 lat prawda? dlaczego piszecie końcówki tam gdzie nie trzeba?
  • ~Bulba
    (2012-04-06 15:12)
    Artykuł sponsorowany! Dlaczego tego jasno nie piszecie?
  • ~drach
    (2012-04-06 15:37)
    silniki trzycylindrowe są nieudane są glosne na wysokich obrotach.
  • ~xyz
    (2012-04-06 16:37)
    Nic, co ma widły na masce nie może być najlepsze. :)))
  • ~mlody
    (2012-04-06 19:48)
    miałem nieprzyjemność jechać tym...pojazdem. o ile z zewnątrz jeszcze jakoś wygląda tak środek jest zrobiony na późnego cinquecento...pod względem parametrów przegrywa z toyotą czy citroenem- a nawet fiatem no ale czego wymagać od tej firmy..
    VW -das schrott
  • ~jan
    (2012-04-06 20:40)
    Toyota yaris jest produkowana od 14-stu lat i ciągle ma naśladowców
  • ~Rodzynek
    (2012-04-10 02:51)
    @We
    Ilu Polaków było posiadaczami fiata stilo w 2001 roku ? To wyposażenie Golfa o którym piszesz było dopasowane do możliwości finansowych bardzo dobrze zarabiającego Polaka.Polscy kierowcy wogóle słyszeli już wszystko,widzieli już wszystko,tylko nie mają jeszcze tego wszystkiego i stad różne nieporozumienia.
    Myślę że Polak powinien jeżdzic samochodem produkcji polskiej dotowanej z funduszy UE.