• ~MĄDRY vincent
    (2012-02-23 20:40)
    miłe autko , tylko cena nie mila.
  • ~kedi
    (2012-02-23 19:18)
    Za 38 tys samochód z silnikiem którym można tylko jeździć do pracy po mieście i na zakupy?
    Czyli wersje do jazdy są za ok. 45 tys... To ja wolę albo coś normalnego, 2-3 letniego, albo dopłatę do jakiejkolwiek lepszej marki...

    Poza tym to panda w porównaniu z poprzednią jest duuuużo brzydsza
  • ~murena
    (2012-03-01 16:05)
    zaden mokaroniaZ NIE WYMYSLUI JESZCZE DOBREGO AUTA MORZE PORSZE ALE NIE AUTO DLA LUDU
  • ~StJ
    (2012-02-27 23:30)
    A co się dzieje z Tatą indyka?? Czyżby to był aż taki szajs, że zniknął z polskiego rynku?? Czy też może nazwa dziwaczna?? Tata indyka!! Ruską nazwę Żygali zmieniono kiedyś na Łada!! Wygląd tej Taty indyka dużo lepszy - moim zdaniem, od tego włoskiego wypierdka!~!
  • ~Marcek
    (2012-02-26 08:59)
    Bedzie hit. Szkoda, ze nie MADE IN POLAND.
  • ~prawda
    (2012-02-25 21:27)
    Za te pieniądze wolę Fiata Pandę niż VW up! Dlaczego? Porównując Pandę z VW Up warto zauważyć, że Panda posiada w gamie silników do wyboru oprócz benzyny, diesel i LPG. Tego niestety VW nie posiada. Poza tym Panda ma do wyboru napęd 4X4., a VW nie. Patrząc na kieszeń użytkownika to też zauważymy, że w mieście VW spala 5,9 l/100 km, a Panda mieści się w 5 l/100 km.
  • ~joel
    (2012-02-25 21:25)
    Wolę nowego Fiata Pandę, niż starego Jeepa Grand cherooke z V8 pod maską z 130000 km przebiegu!
  • ~k66
    (2012-02-23 22:31)
    26 tys. to max za takie auto !! Mam poprzednia Pande ale nowa kosztowała 24 tys a ta oferuje niewiele wiecej wiec skad ta roznica w cenie w ciagu zaledwie kilku lat ??
  • ~Fiat Pa Pa
    (2012-02-23 19:54)
    Za te pieniądze to już wolę volkswagena up'a!
  • ~Longer
    (2012-02-23 18:33)
    za te pieniądze kupiłem pięknego 5 litrowego Jeepa Grand cherooke z V8 pod maską z 130000 km przebiegu, dvd, podgrzewanymi fotelami, i kupą innych bajerów których ten nigdy mieć nie będzie . a przede wszystkim nie będzie miał tyle miejsca
    szczęścia i zdrowia życzę wszystkim frajerom którzy kupią ten plastikowy szajs