• ~wt
    (2012-02-05 09:53)
    Fajny samochodzik.Nie znoszę malkontenctwa.
  • ~Berliner2
    (2012-02-02 19:08)
    Seksowny Fiat 500.
    Pytanie do redakcji: co jest w nim seksownego?
  • ~WIENIAWA
    (2012-02-02 19:29)
    kaszana
  • ~usa
    (2012-02-02 20:15)
    Nie wroze dobrze Fiatowi. Sprzedawania Dodge Caravana w Europie pod nazwa Lacia lub mini Fiata 500 w USA to obawiam sie, pomysly kula w plot.
  • ~piksel
    (2012-02-02 22:27)
    Jak jest większy to jest cięższy, a silnik nadal 500. Granie na nostalgii za VW garbusem, fiatem 500 czy mini morrisem to nieporozumienie, bo oryginały były proste, dobre i TANIE. To były kultowe samochody naprawdę dla mas, a te dzisiejsze wznowienia to takie kosztowne ch... wie co dla zamożnych snobów.
  • ~hubert
    (2012-02-03 12:50)
    Rynek motoryzacji powszechnej jest już przesycony. Przewrotne zabiegi producentów, by uzależnić od siebie nowych nabywców (w realu ich serwisów) manifestowany przez nieskończoną listę udoskonaleń, prowadzi do zwiększonego zainteresowania samochodami prawie zabytkowymi, które obsługiwać technicznie potrafi każdy zakład samochodowy. Kiedy słyszę, że te wraki sprowadzane do Polski, są podstawową przyczyną wypadkowości, utrudnień komunikacyjnych itp, to wyczuwam, że autor tych wypowiedzi jest na żołdzie producentów lub przedstawicieli handlowych.
  • ~Trzeżwy Polak
    (2012-02-03 17:28)
    Za drogi i za słaby silnik -kropka!
  • ~sekator
    (2012-02-03 17:05)
    A ja prawie takim samym jeżdżę od 2 lat. Nazywa się Citroen C3 Picasso. Toż Fiat zerżnął od Citroena co tylko się da. Przytrzyjcie się przednim słupkom, przetłoczeniom przedniego błotnika i tylnemu zderzakowi.
  • ~Waldek
    (2012-02-03 19:59)
    Od kiedy to pokrywa bagażnika nazywa się drzwi!!! Powinno mówić się cztero-drzwiowy czy dwu-drzwiowy! Tak mówią Niemcy, Anglicy, Szwedzi, Amerykanie. Tylko Polskie nieuki samochód cztero-drzwiowy nazywają pięcio-drzwiowym! Popatrzcie jak ten element nazywa się w oryginalnej dokumentacji: czy drzwi, czy pokrywa bagażnika!!! Nieuki!!! A dlaczego nie sześcio-drzwiowy, przecież pokrywa silnika to wg. tych mądrych też powinny być drzwi!!!
  • ~mj
    (2012-02-04 17:54)
    Tragiczny przód, wygląda jak pysk żaby. Zwykły fiat 500 przynajmniej ma klasę i retro design. Włosi chyba juz zapomniejli jak projektować ładne auta.