• ~tolerancyjny
    (2012-02-01 16:47)
    daleko nie trzeba szukac CARSMAKS Chojnice - wszystko sciagaja:)
  • ~Kokos
    (2012-02-01 17:32)
    A niby mamy Unię i jest wolna wymiana handlowa? To po cholerę się wypruwamy żeby Grekom na wakacje dać, jeśli nie można nawet przewieść samochodu z jednego miejsca w drugie?
    Tir był litewski, ziemia polska, samochód niemiecki, więc co się czepiają? To ma być ta unia?
  • ~EWA KOBY
    (2012-02-01 17:58)
    NIEMCY DALI SOBIE UKRASC ZA OPLATA 3/4 wartosci POZNIEJSZE ZGLOSZENIE I DOSTAWALI OD UBESPIECZEN PELNA WARTOSC AUT TEN BIZENES TOCZY SIE OD PONAD 30 LAT NAWET IRENE SIXT SIE ZALAPALA NA TEN BIZNES REKLAMOWO PROWOKOWALA
  • ~re:kokos
    (2012-02-01 18:02)
    Zgadzam sie! Uwazaj tylko, zeby unijni zlodzieje ( jak najbardziej zaliczam do nich Polakow) nie uznali twego samochodu za "unijny". Zobaczymy wtedy jak zareagujesz!
  • ~zerotolerancji
    (2012-02-01 18:12)
    Do kokosa!Ciekawe durniu co bys powiedzial gdyby to tobie takie auto ukradli i wywozili na Litwe? Mysle zerobisz to samo co ci zlodzieje.
  • ~re:EWA
    (2012-02-01 18:12)
    Niemcom za skradzione samochody powinno zaplacic ubeSpieczenie polskie.
    Jakiekolwiek !
  • ~koki
    (2012-02-01 18:47)
    tak zgadzam się za kradzież niemieckich aut przez polaków powinny płacić polskie władze do spółki z policją. to może wreszcie byłby porządek albo na ulicach bandyci z połamanymi rękami i nogami
  • ~polo
    (2012-02-01 18:50)
    Do kokosa

    Najglupszy wpis jaki przeczytalem na tym forum, a moze ty sie tym samym zajmujesz, poprostu idiota
  • ~BOLO
    (2012-02-01 20:24)
    proste jak drut ciągnik do licytacji-kierowca , wlasciciel firmy , właściciele agencji która załatwiała dokumenty plomby do pierdla +przepadek mienia,szybko zrobili by porzadek pytanie czy CHCĄ???
  • ~Marek
    (2012-02-01 22:46)
    To, o czym napisała Ewa polega na prawdzie... chociaz niepotrzebnie wielką literą.
    Do innego kolegi... Z jakiej racji polskie ubezpieczalnie mają płacić Niemcom za skradzione przez Litwinów samochody? Czytanie ze zrozumieniem się kłania:)