• ~Apek
    (2012-01-17 15:22)
    syf, KIA i mogiła, brrr
  • ~Zgredek
    (2012-01-17 19:07)
    do xxx z 17.28 - szczera prawda i tylko prawda, mnie to nawet na złom z zachodu nie stać. Ciekawe kto tak rozchwytuje te modele. Toż przy tej cenie benzyny, to nawet średnio zamożnych na auta nie będzie stać. Nie sztuka wziąść kredyt i kupić. Trzeba to autko jeszcze utrzymać. Przy tej galopadzie cen wywoływanej na wyprzódki, przez każdego, kto u władzy oraz tych co to mają dostęp do budżetu i rozdrapują, go na wszelkie sposoby, to dla takich szaraków jak ja, to tylko hulajnoga zostanie. Pozdrowienia.
  • ~paweł
    (2012-01-22 01:41)
    @ zyx

    Przed rokiem przesiadłem się z Golfa IV 1,9 TDI na Octavię 2,0 TDI 140 KM. W tym czasie przejechałem ponad 60.000 km. Nic się nie zepsuło. Tylko przeglądy co 30.000 km long life, ciśnienie w oponach i stacja benzynowa. Auto mogę tylko polecić. Bardzo się cieszę, że nie dałem się skusić sprzedawcy na KIA Ceed 1,6 benzynę. Silnik jak silnik, ale ten koszmarny fotel kierowcy! Jak ktoś jeździ tylko po mieście, pal licho. Ale ja jeżdżę w długie trasy. Szkoda mi tylko polskich policjantów, którzy meczą się w tych fotelach.
  • ~"rz"
    (2012-01-20 17:03)
    A co nie można pomarzyć że się przyśni we śnie?
    Marzyć i pracować a gospodarka będzie kwitła jak w Chinach
  • ~elektryk samochodowy
    (2012-01-20 00:29)
    Do wszystkich znawców samochodów polaków bo są najmądrzejszy,ale jeszcze się wypowiadają na temat każdego auta ale co najważniejsze że nawet w nim nie siedzieli , jechali ale nawet na oczy nie widzieli ale są najmądrzejszy, ale mają stare bmki co kupił im tata albo dzadza i co kawałek naprawiają bo sam ich kasuje po kilka tyś i dalej złom ale dzięki tym złomom nasz warsztat istnieje tak trzymać chopcy kupujcie tylko złomy i do nas na kanał , co do kia no polak niema się czym pochwalić a zazdrość pozostała
  • ~gonz
    (2012-01-19 10:50)
    ale dekiel z tego alfreda... trzy bmw... hi hi hi
  • ~dziadek
    (2012-01-18 12:37)
    Ino folcfagem a nie zodno kijowo kija. Ta cało kija to ino paskudny złom
  • ~BIZON
    (2012-01-18 09:52)
    Auckland I pali jak smok...
  • ~markrak
    (2012-01-18 03:55)
    a ile ich juz sprzedali? Czy jest komitet kolejkowy i lista? Troche umiaru redaktorku.
  • ~alfred
    (2012-01-18 02:36)
    jezeli kogos stac to niech sobie kupi.ja jestem wierny jednej marce,bmw.mam juz 3 samochod tej marki.ostatni nabytek serii 5,listopad 11.ci co pisza,ze nie stac ich na zlom z zachodu,po co biadola.sa tacy co ich stac,to tylko niech oni sie wypowiadaja,a nie biedota.