• ~ikra redaktora reklamiarza
    (2011-12-24 08:09)
    Rzeczywiście - WÓZEK i tak cudownie trabantowaty!!
  • ~pochwowłaz
    (2011-12-23 03:50)
    Ja też :(
  • ~DinX
    (2011-12-23 12:11)
    zapomnieliście dodać, że "pędzi dla Polaka"
  • ~f
    (2011-12-23 09:24)
    Przy pierwszej fotce "od przodu" byłem na 100%,że to Mitsubishi Lancer.
  • ~sig9
    (2011-12-23 05:09)
    Tylko polski wiesniak, ktory nie ma pojecia o motoryzacji moze sie podniecac ta amerykanska tandeta. Wsrod producentow w USA, zwlaszcza General Motors produkujacy Chevrolet'y znany jest z wypuszczania na rynek samochodow kiepsko zaprojektowanych i jeszcze gorzej wykonanych. Kto placi tym facetom z Der Dziennika za takie reklamowanie "na sile" marnych pojazdow, na ktore tylko kompletny ignorant moze wydac pieniadze...zalose to.
  • ~ted
    (2011-12-23 04:22)
    z ,,USA,,,u nas to takimi autami jezdza malolaty lub biedota murzynska,,,w Kanadzie tego nie zobaczysz,,toyota yaris tak ale nie to badziewie,,nie wiem dlaczego te polskie hamburgery tak sie nakrecaja,,wystarczy wpisac na wyszkuwarce,,Consumer Report, i dany produkit i wam pokaze do czego to sie nadaje i jaka to ma opinie wsrod nabywcow,,,chevy to morze byl dobry ale przed wojna,,teraz sa lepsze,
  • ~kiero
    (2011-12-23 03:49)
    Ja niestety jeżdżę starym wieśwagenem z siedzeniami wypierdzonymi przez Turka
  • ~pochwowłaz
    (2011-12-23 01:51)
    Ewa Koby widze ze masz problem poszlas do wyra z amerykancem a on byl cwany i wyskoczyl trudno sie mowi jezeli chcesz zaciazyc to idz pod polski kosciol albo umow sie z mecholem to na 100% zaskoczysz ale o papierach zapomnij :)
    A samochod cienki a ikra to go chyba czuc
  • ~doktorant
    (2011-12-22 23:24)
    basia, dż, kiero, ewa koby - przekrój polskiego społeczeństwa, swołocz, chołota, grubiaństwo.
  • ~profesor
    (2011-12-22 22:11)
    Co za urokliwy poziom dyskusji.