• ~pop
    (2011-12-21 21:38)
    Ładna.
    I 'cute'.
  • ~joziek
    (2011-12-21 22:49)
    ale gwiazda , jak z koziej dpy klarnet
  • ~de'niro
    (2011-12-22 12:12)
    Ani gwiazda ani wielka Ma na koncie role w 30 filmach - chyba grała w Mango albo reklamowała karmę dla głupich pudli.
  • ~broda
    (2011-12-22 09:20)
    ta aktorka jest paskudna. Gdzie oni mieli oczy? W USA 1/3 populacji ma poważną nadwagę. Może z tego powdu została wybrana jedną ze 100 najseksowniejszych kobiet świata. W Polsce jest co najmniej kilka tysięcy kobiet, którym ta Pani może tylko zazdrościć seksapilu. Wstyd
  • ~BZ
    (2011-12-22 04:22)
    ??? MIESZKAM TROCHE W USA, ALE GDYBY NIE POLSKI DZIENNIK, TO BYM CHYBA NIC NIE WIEDZIAL O TAKIEJ GWIEZDZIE...
  • ~porannakawa
    (2011-12-22 02:52)
    Dlatego tak bardzo cieszę się z bezemisyjnego Mitsubishi i-MiEV i mogę zapewnić, że podczas mych pobytów w Polsce nie wsiądę do innego pojazdu." - deklaruje Miko.

    Bezemisyjny?
    Aby wyprodukować prąd? Bezemisyjnie?
    Jak Pani Miko to sobie wyobraża?
    Kit jej wcisnęli i beazkrytycznie za nimi powtarza.
    W każdym zielonym gadaniu jest jakiś przekręt.
    Chodzi o granty na badania, na sekretarkę i sympozja naukowe z sekretarką organizowane na malediwach.
    I mająą naukowcy od ocipienia globalnego utrzymanie do końca życie.
  • ~pirat
    (2011-12-22 01:28)
    Zna ktoś w ogóle te filmy? Co to za produkcja?
  • ~felo
    (2011-12-21 23:03)
    brzydtka ona jak malpiszon ! mieszkalem w usa tyle lat i ngdy o niej nie slyszalem ani nigdzie jej nie widzialem tylko u was wszyscy slawni he he
  • ~Gogh