• ~znawca
    (2011-12-13 19:25)
    ale ci niemcy to bezguscia. Zero poczucia estetyki, kolorow. A ten Bang Lufsen to 10 g o w n i a n y c h chinskich malutkinch glosnikow plus equalizer. Lepiej by dali jakies JBLe. Wstyd i poruta. A zeby otworzyc szybe to trzeba gimnatyke uprawiac za klamke. Poruta.
  • ~Zyga .
    (2011-12-13 20:21)
    Do < znawcy >.Człowieku czy twój mózg jeszcze funkcjonuje?.Przecież
    to jest auto z najwyższej półki.Tylko trzeba w sobie mieć to coś, co nazywa się smakiem. Poprostu trzeba się na tym chociaż troszkę znać i nie wypisywać głupot i to z błędami ortograficznymi !!!
  • ~æ and æ
    (2011-12-16 14:08)
    re: Zyga
    Jezeli "znawca" twierdzi, ze mu sie nie podoba to auto, wiec widocznie JEST tak; wylaczna sprawa gustu. A te typowe polskie BREDZENIE o "najwyzszych polkach" swiadczy przede wszystkim jak niski masz poziom argumentowania. Zal mi takich jak Ciebie.
  • ~Doro
    (2011-12-31 19:05)
    Zjawiskowy i niezmieski!
  • ~usa
    (2012-01-08 08:33)
    Jezdze BMW, wszesniej Audi To ostatnie sie nie umywa
  • ~Jo
    (2012-02-12 14:50)
    Nowa szostka wymiata nie powiem , ale te starsze E 24 bardziej mnie urzekly swoja linia. Wydaje mi sie, ze Bmw moglo sprobowac odnowic szostke w starym stylu... Tak czy siak model na zdjeciach wymiata :)
  • ~@ zyga
    (2012-03-08 18:35)
    znawca ma rację. Przez ponad 20 lat jeżdziem 17-oma beemkami.BMW usiłuje coś zrobić z zewnętrznym designem swoich aut ale wnętrze (podobnia jak w audi to niezwykła porażka... Osobiście jeżdźę Jaguarem XJ (Arden) i krzyżactwo mnie rozśmiesza.
  • ~śmieszne te szwabskie bryczki...
    (2012-03-08 18:46)
    chcą być najlepsze a wyglądają z zewnątrz i wewnątrz gorzej od aktualnych koreańczyków.
  • ~BMW
    (2012-04-21 17:00)
    Krytykujcie sobie ta Bmke ale zaloze sie ze kazdy z was chcialby ja miec