• ~Edward M Sopot
    (2011-11-22 14:35)
    Mam mercedesa S 320 CDI z 2006 r ( ostatnia wersja )

    Odradzam zakup Mercedesa

    Brak Polskiej wersji językowej w komputerze auta , jest 17 innych języków

    Proponuję całej Polsce , podziękujmy Mercedesowi , niech sprzedaje swoje auta tam gdzie nie zwraca się uwagi na takie drobiazgi jak wersja językowa
    Tym bardziej że cena takiego auta to 500 000 zł
  • ~co nie?
    (2011-11-22 15:00)
    Z całym szacunkiem do posiadaczy różnych niemieckich pojazdów, nie kupujcie obciachowego, niemieckiego badziewia. Jest wiele innych, lepszych marek i nie ciążą na nich obciach czy ideologia.
  • ~Marek
    (2011-11-22 15:45)
    Chyba trochę przesadziłeś z tą ceną, 500 000 tys kosztuje dobrze wyposażona pięćsetka long, cena 350CDI zaczyna się od 320 000, podobnie było w 2006 roku jak w ofercie był jeszcze model 320... Co do komputera, to masz rację, ale mi to akurat nie przeszkadza. W końcu Chińczycy też mogliby narzekać, a Mercedesów w Hong Kongu od cholery.
  • ~Tofik
    (2011-11-22 16:27)
    Po pierwsze to z przodu zerżnęli go z Dodga Chargera, a po drugie dobrze że aluminiowy, bo 10 letnie egzemplarze niemieckiego badziewia wyglądają jak sito.
  • ~kierowca
    (2011-11-22 21:48)
    A ja mam ostatniego prawdziwego mercedesa W124 czyli E250D z 1995 roku z prawdziwym przebiegiem 135 tys km.. Żadnych śladów korozji. I będzie chodzić jeszcze 10 lat bezawaryjnie. Bo do 1 ln km przebiegu na silnik jeszcze daleko. No i łyka latem (bo zimą gęstnieje) bez problemu olej rzepakowy który w hurcie poniźej 3,60 zł/l/.
  • ~Pogromca debili
    (2011-11-23 10:10)
    Edward M Sopot, stać Cię na takiego merca a nie znasz angielskiego? Już wiem. Sprzedałeś ojcowiznę i samochód kupiłeś.
  • ~realista
    (2012-01-26 01:11)
    eeee rowerzysci a ja mam 10 jahtów i złote jaja wysadzane rubinami hehehe a na dodatek sram diamentami, chłopie jak bys miał furaka za tyle tysi to bys nie siedział z wywalonym jezorem nad klawiaturą, wymyslając kolejne bzdury tylko bałamucił sex-blondi na masce "swojego'' merca.
  • ~Wielki Inkwizytor
    (2012-01-26 01:22)
    Tofik tobie chyba łancuch w rowerze zardzewiał i dlatego siedzisz w domu i skazujesz nas na czytanie twoich wypocin.A co moze polsko-koreanski koncern robi lepsze bolidy niz mercedes. Ty widziałes kiedys mercedesa? Gdzie ty mieszkasz? daleko masz do Irkucka?
  • ~szejk
    (2012-01-26 01:28)
    Edek znowu sie nawaliłes!!! Mówie ci chłopcze ta heroina wkoncu zerzre ci mózg, Powtarzam ci po raz wtóry ze 5 polskich złotych to nie majątek a ty nie masz rzadnego mercedesa. Jezdzisz po wiosce zieloną ukrainą i swirujesz pawiana
  • ~żal .pl