• ~Lech
    (2011-03-14 16:01)
    Za pół roku będzie znowu; "Zobacz, jak wygląda nowe BMW lub jakieś inne Volvo" !
    A ja się martwię czy mi starczy na zatankowanie 20 L ropy aby dojechać do pracy. Ale generalnie bryka niezła, oczywiście dla biedaków. Pozdrawiam bogaczy w ramach solidarności międzyludzkiej.
  • ~wiesio 13
    (2011-03-20 14:09)
    dac Tuskowi w nagrode za dobra praca
  • ~driver~usa
    (2011-03-15 00:19)
    NIE DLA WAS polaczki TO AUTO NIE DLA WAS! Z JEDNOPASMOWYMI DROGAMI Z DZIURAMI NIE DLA WAS SKORA I AUTOMAT ! TO AUTO NA RYNEK USA! i czesciowo Canade,a dla was to welur i kij wjcha hahaha skoda fabia kombi he he
    PS: to auto lubi speed i 16 pasmowe drogi ,tyle.
  • ~bejdok
    (2011-03-15 09:33)
    Ale paskuda, trzeba by c niezłym syfiarzem ,żeby taka kiłą jeździć.
  • ~BMW fan
    (2011-03-16 07:44)
    Jjesli ktos raz spobuje BMW to sie w nim zakocha. Nie ma auta dajacego wieksza przyjemnosc jazdy. Audi czy Volvo nie dorasta do bawarskiej marki Mercedes moze...?
  • ~vh
    (2011-03-16 10:41)
    W koncu troche ladniej ale teraz mocno w strone MB SL - podoba mi sie, zawsze BMW mi sie podobalo ale zwyczajnie nie stac mnie na ten samochod - o czym mam zreszta odwage napisac.
  • ~Mua
    (2011-03-16 14:37)
    Brzydka deska rozdzielcza (w tym nadal "Krzywa") ale to wciąz u BMW tradycja, zewnętrze troche przybajerzone, ale ładne
  • ~Felicitas
    (2011-03-16 22:12)
    piekne auto. A malkontenci to chyba buraki, ktorych pewnie ledwo stac na Seicento i widzac taka bryke zaciskaja ze zlosci zwieracze.
  • ~Slonzok
    (2011-03-17 21:23)
    Gdy nie szabrownicy też mielibyśmy jak w Reichu
  • ~emeryt z Sopotu