• ~Drzazga 101
    (2011-03-01 09:10)
    O Matko, samochód chyba dla wariatów, no bo gdzie są klamki ? Otwiera to to się kopnięciem, czy jak ? Nie podobuje mi się przód: jakaś za duża i niewykończona ta krakta wlotowa. I co to za jakowyś dodatkowy wlot powietrza na początku klapy silnika, koło metki z napisem "Ford" ? A wylot, gdzie ? - sru prosto na przednią szybę ? W sumie to niebrzydki, jeszcze jak będziemy pamiętali, że Yankesy od wieków robią samochody dla siebie, stąd fordziaki są najbardziej pasujęce na polskie drogi, no to o'key !-
  • ~Sw.Piotrek
    (2011-03-03 02:15)
    Bardzo mi się podoba to auto. Jeżeli będzie kosztować tyle co Fuzjon i jeździć tak jak nowa Fiesta to jest to auto jak z marzeń :D
  • ~kokon d
    (2011-03-17 09:12)
    ciekawe
  • ~jo
    (2011-04-01 20:15)
    w starej fabryce kupionej przez Forda od rumunów będą rumuni uczyć się produkować nowoczesny samochód - no cóż, źle to wróży jakości tego auta.
  • ~jo
    (2011-04-01 20:18)
    a czego się trzymać mają ci wsiadający na tylne siedzenia - bo jakoś nie widać
  • ~Belmondo
    (2011-05-09 16:22)
    auto takie sobie, brakuje słupka B, który zawsze amortyzuje dachowaniu
  • ~adept48
    (2011-05-13 14:21)
    bez słupka też można ,bezpieczeństwo wcale ucierpi wręcz przeciwnie . Mocowanie drzwi poprawia parametry .czyli jest bezpieczniej i łatwiej w razie kolizji dostać się do osoby poszkodowanej .. Jest tylko jeden problem . NASZE PRZYZWYCZAJENIA jak będziemy wysiadać z auta to nagle nie będzie się za co złapać . - U góry jest rączka ! i po bólu.
  • ~Norbi
    (2012-01-01 18:40)
    Wolałem styl starego Fusiona urocza choć nieco kwadratowa bryła i to jest to... to ma swój smaczek a teraz na pewno nie kupie tego modelu chyba czas na zmianę marki - Jeepa też wolałem kanciastego
  • ~Norbi
    (2012-01-01 18:48)
    myślę że upodobnienie Fusiona do Explorer-a było by o wiele lepszym rozwiązaniem stylistycznym niż nieudany c-max
  • ~k
    (2012-06-04 19:12)
    Fantastyczny samochód. Piekna stylistyka, zarówno wnętrza jak i karoserii. Napewno go kupie.