• ~KOKO44
    (2010-12-02 13:32)
    Czy to są zdjęcia z Oświęcimia czy Dachau.
  • ~Zenon
    (2010-12-12 02:47)
    Dziewczyny są cudne,ale tylko z dwóch powodów : rozum i rezolutność. Na twarzy zauważa się myślenie .To jest to ,czego panowie nie lubią /ani u siebie ,ani u bliskiej osoby/, ale przez męską przekorę znowu panowie będziemy obłapiać chude,swoje żony, bo ktoś tak wymyślił.Pozdrawiam.Krawiec Damski.Zenon mnie nazywają
  • ~zum
    (2011-08-25 21:26)
    chudieńkie i te cycuszki to takie plaple, udają zamyślone tu nie chodzi o intelekt tylko od szyi w dół.Facet przyozdobił się w suspensorium po co?
  • ~Róża
    (2011-08-28 20:57)
    ZJADLIWE KOMENTARZE ŚWIADCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE O ZABURZONYM POCZUCIU WŁASNEJ WARTOŚCI KOMENTUJĄCYCH. WIELE Z TYCH PAŃ WYGLĄDA WPROST PRZEPIĘKNIE, A JEŚLI SIĘ KOMUŚ NIE PODOBAJĄ, TO MOŻNA TO WYRAZIĆ SUBTELNIEJ. ILOŚĆ ŻÓŁCI JEST TU WPROST PROPORCJONALNA DO ILOŚCI KOMPLEKSÓW.SAMA ODKĄD PRZYTYŁAM 5 KILO PODOBAM SIĘ SOBIE BARDZIEJ, ALE NIGDY NIE OCENIAŁAM AGRESYWNIE ANI GRUBYCH ANI CHUDYCH. BIJĄCYCH PIANĘ ZACHĘCAM DO TERAPII, PRZEDE WSZYSTKIM PSYCHOLOGICZNEJ EWENTUALNIE RÓWNIEŻ ODCHUDZAJĄCEJ. POZDRAWIAM
  • ~Tenere
    (2011-08-25 19:43)
    Chyba 2012 rok:))
  • ~kaśka
    (2011-02-10 12:48)
    To piękne kobiety, żal wam że tak nie wyglądacie? Koniecznie musicie krytykować szczupłe dziewczyny- nieładnie!
  • ~gryzak
    (2011-01-25 10:34)
    a mnie sie bardzo podobaja modelki, duzooo dziewczy chcialyby tak wygldac, to jest tylko czysta zazdrosc, ludzie cale zycie glupio wszystko krytykowali i tak bedzie, zdjecia sa piekne !!!
  • ~MARKO
    (2011-01-09 15:06)
    CZEMU NIE ROBICIE ZDJĘCIA Z PIĘKNYMI KOBIETAMI. TE WSZYSTKIE SZKIELETY-ANOREKTYCZKI, TO UCIEKŁY HITLEROWI PRZEZ RUSZTA---SZOK I MAKABRA!!!
  • ~Daniello
    (2011-01-17 11:41)
    Piękne dziewczyny ... Anja trochę zbyt urosła ale osiągnęła sukces to naprawdę ciężki kawałek chleba
  • ~mrok dusz