• ~Czesiek z Klanu
    (2017-05-24 13:06)
    Ja mam 2 l benzynę w wersji podstawowej i nic mi w niej nie brakuje. Mocy tez nie brakuje, ani pod górkę ani na zakrętach, tylko miłośnicy turbinek nie potrafią jeździć silnikami mazdy! Diesla omijam szerokim łukiem, nie jestem miłośnikiem traktorów.
  • ~fan benzyniaków
    (2017-05-25 15:15)
    Autor tego artykułu w ogóle nie ma pojęcia, że tego typu samochody kupują najczęściej osoby stateczne, którym 165 KM wystarcza aż za nadto. Bardzo dobry silnik wolnossący, prawie bezawaryjny, na głowę bije silniki wysokoprężne (jeżeli chodzi o cenę zakupu, eksploatację i przeglądy, wymiany filtrów,kół dwumasowych, itd.). Diesle za chwilę znikną na zawsze i chyba jest to opłacana promocja tychże.
  • ~znafca
    (2017-05-23 15:08)
    już w Polsce na niemieckich numerach ??? :))
  • ~kuciap
    (2017-05-23 14:53)
    Mi sie te silniki bardziej podobaja od tych calych dalnsajzingow
  • ~pkpl
    (2017-05-23 15:40)
    mam cx5 1 generacji, wszystko super tylko jedno ale - zanieczyszczanie oleju silnika paliwem (chodzi o diesla) i to mnie odpycha od mazdy bo problem jest znany od bardzo dawna....
  • ~1500 na miesionc
    (2017-05-23 14:27)
    jusz lece !
  • ~Leon
    (2017-09-15 20:06)
    Silniki diesla w samochodach osobowych, to już łabędzi śpiew. Za kilka lat nie będą wpuszczane do miast i ostaną się jedynie autobusy.
  • ~wrona
    (2017-05-28 22:16)
    Nie jest zwolennikiem nabywania samochodu z malym silnikiem,ale jesli to Mazda CX-5 Grand Touring FWD Jam mam Acura RDX wspanialy SUV z 3,5L silnik
  • ~ajkendu
    (2017-09-21 20:40)
    Fajny odświeżony nowy SUV mazdy, z przyjemnym dla oka designem. Można również nią pośmigać poza asfaltem, czytałem, że oprócz napędu na cztery koła ma także ACTIV AWD.
  • ~Pom
    (2017-11-08 19:24)
    Miałem przyjemność z jazdy próbnej wersja benzynowa 2.0. Samochód ma niebywałe zawieszenie. Silnik ciągnie równo. Bez problemu , bez wyczuwalnych drgań można jeździć na 4 biegu już przy 40km/h. Wnętrze bardzo cichej przyjemne. W porównaniu do VW lub skody to Mazda jakby o półeczkę wyżej. Samo wykończenie nadkoli , dodatkowa ochrona antykorozyjna, każda śrubeczkę zabezpiecza dodatkowa zaślepka. Takie maleńkie drobiazgi a próżno ich szukać u konkurencji. Jeździłem Kodiaqiem i bujalo jak w pickupie. CX5 daje komfort jazdy jak typowym sedanem. Mam Nadzieje ze w przyszłym roku uda mi się kupić nowa CX5 :)