• ~wyborca
    2015-01-05 22:20
    ****** oddajcie CHEVROLETA*****.
  • ~naiwny
    2015-01-05 19:48
    ludkowi nad Wisłą z mózgu wodę robi !!!.
  • ~mr.pen
    2015-01-05 23:21
    Dla Polaka maja tylko stare pierdziane przez Niemca samochody.
  • ~analityk
    2015-01-05 22:47
    Moim zdaniem to jest przykład efektywnej myśli konstrukcyjnej Amerykanów. Trzeba uwzględnić, ze koncern GM ogłosił upadłość i jak szybko się podniósł. Do tego trzeba mieć duży potencjał intelektualny. Trzeba uwzględnić jak jest ostra konkurencja w tym segmencie rynku.
  • ~dywaniki przy kupnie gratis,a klamki?
    2015-01-05 22:35
    na zdjeciu ta lampa wyglada jak... picycolo/ picykolo/. i kosztuje wiecej niz te klamki w kolorze nadwozia. Wiekszosc naszych pojazdow niema bagaznika, jak na ironie, gdy ludzie jezdza na roboty, a Ci co nie jezdza olewaja takie pojazdy. Taka prawda.
  • ~klamki w kolorze nieba
    2015-01-05 22:32
    .. tylko Chevrolet , duze , obszerne auto, z duzym bagaznikiem , na benzyne, ewentualnie z opcja gazu / na wszelki sluczaj/.Niedrogi w utrzymaniu,mocny pojazd i wyglada jak samochod, a nie jak kukuruznik,i nie jest przygarbiony jakkby nie bylo stac czlowieka na dup. do pojazdu, i niema tyle badziewia wkolo, i ma odpowiednie wykonanie w gore od podwozia, ze gdy wjedziesz w snieg/ w naszym klimacie/ to nikt Ci nie bedzie pierniczyl bajerow, ze taki mamy klimat, to sorka, albo, ze zaczepiles o kamieni kupe, to musisz bulic jakk za osmiorniczki. Badzxiwie to juz sama oferta... klamki w kolorze nadwozia. Ahoj.
  • ~POPEL
    2015-01-05 22:30
    Bankrut - GM dostalo miliardy pomocy od podatnikow niemieckich zeby dalej ciagnac Opla. Ale jak to w USA koncernie bywa pieniazki byly jednak w ameryce bardziej potrzebne
  • ~Ed