• ~karol
    (2014-08-20 18:40)
    Jak zwykle kmiotki z 10 letnich gruchotów typu Golf TDI którzy w Oplu nawet nie siedzieli mają najwięcej do gadania . Nawet nie chce mi się na was pierdnąć . Ta Astra bije większość innych GT jak i innych demonów szybkości w swojej klasie , na głowe . Jechałem to wiem .
  • ~kz
    (2014-09-05 09:28)
    Jeśli miażdży silnikiem, to projektanci i konstruktorzy, powinni ten silnik mocniej
    " podokręcać " .
  • ~jolka
    (2014-08-20 07:42)
    Nie ma co - jesteśmy potęgą motoryzacyjną i basta.
    Technologii może zazdrościć nam cały świat.
    Tylko patrzeć jak wylądujemy na Marsie.
    I aż dziw bierze, że na drogach króluje złom sprowadzony z Niemiec.
  • ~kpiarz
    (2014-08-26 16:49)
    To wina Tuska,że polscy robotnicy potrafią dobrze pracować i świat powierza nam najnowsze technologie.Zmontować w perfekcyjny sposób skomplikowaną technikę trzeba umieć.Wszystkim malkontentom polecam wizytę w kościele i głębokie modły przed złożeniem autka z klocków lego.Zakładam się ,że wasze mózgi tego nie opanują,...
  • ~malinovy
    (2014-08-26 14:44)
    Jak zwykle bełkot amatora na temat auta, które w jakimś sensie wykracza poza jego wiedzę. A w końcu 208 czy 280 KM, czy się czepiam? Może artykuły na temat dość konkretny powierzać komuś, kto przynajmniej się zagłębi w temat?
  • ~hahahahaha
    (2014-08-24 04:58)
    Polacy, z czego wy jestescie dumni? Gdyby polscy inzynierowie skostruowali to autko..to mozna byloby byc dumnym. Jedyny polski wklad w to auto to dokrecanie srubek. Jestescie z tego dumni? Naprawde?
  • ~ktoś
    (2014-08-22 20:17)
    Lepszy trypelek jak Opelek!
  • ~Wasz Prezes
    (2014-08-22 18:37)
    We wszystkich komentarzach przebijaja polskie kompleksy. Glowa do gory Panowie !
  • ~wsiowygoopeck
    (2014-08-21 17:17)
    A ja se kupie bo fkońcu tutaj wreszcie zlokalizowano legendarny punkt G !!!
  • ~Robnad
    (2014-08-20 08:57)
    "Sensacyjne dzieło niemieckie składane w montowni w Polsce!"

    lub coś w tym rodzaju:

    Makrela wynagradza za zasługi swojego zarządcę Tuska na GG, sorry, Polskę możliwością składania do kupy nowej niemieckiej myśli technicznej

    chyba tak POwinien brzmieć chrząszcz w trzcinie?