• ~W pełni uznania jestem dla szwedzkich
    (2014-07-24 15:41)
    dokonań myśli technicznej (nie tylko).Szkoda aut Saab... Volwo XC 60 jest fajne chociaż niezbyt urodziwe.Nie kupię bo jeżdźę Range Rover'em.To jest prawdziwa frajda a wszystko co proponuje Volvo już prawie od roku jest dostępne w RR.
  • ~CCCP
    (2014-07-24 18:50)
    FAKTYCZNIE ! URODA SPŁASZCZONEGO "URSUSA" Z PRL I MOŻE SŁUŻYĆ DO TRANSPORTU POMIĘDZY WILLĄ A TRAKTOREM DZISIEJSZYM FARMEROM ! MNIE ZA DOPŁATY UNIJNE PAŃSTWO KUPI ZDEZELOWANY AUTOBUS RASY ARYJSKIEJ I JESZCZE KAŻE SŁONO PŁACIĆ ZA PRZEJAZD !!!
  • ~Bibilijny
    (2014-07-24 20:09)
    Jak Chinole kupiły tę marke to jakby te vOLVO idzie w kierunku myśli socjalistycznej z dialektyką marksistowską. VOLVO silnikłw nie produkowalo , w mniejszych V40 kupowalo od Renault , wieksze , ja mialem kombi S850 byl Volkswagen od transportera. Fajnie sie jezdzilo lecz najwiekszy problem to wlasnie ta przekleta elektronika, potem poszly ABS itd w ciago roku bylem kilka razy na warsztacie. warsztat autoryzowany nie placil VOLVO za czesci, VOLVO czesci nie dawalo. W koncu warsztat na Redutowej na Woli zbankrutowal, a na moje VOLVO wjechal autobus w zimie i mnie pdobrze poturbowal i tak naprawde to VOLVO uratowalo mi zycie, z FIATA w tym wypadku bym nie wyszedl. Ale wlasbnie te kanciaste ksztaly tworzyly urode Volvo, dzisiaj to z tej marki zrobili nie wiem co, taka wiejska dyskotekę. Saab też byl fajny, ale z czesciami to byl horror, chyba najwiekszy problem wsrod samochodow. w wersji diesla tez silnik Isuzu.

    Era Svensow w zakresie aut wg mnie jest skonczona. Moj popzednik ma racje odnosnie Range ze jestlepszy, ale Range Rover jest klasa sama dla siebie i to jest prownanie jak furmanki do tramwaju
  • ~czyt.
    (2014-07-29 17:56)
    A ja zawsze zastanawiam się jakim trzeba być świrem żeby wypowiadać się w imieniu wszystkich Polaków?
  • ~jjurkoz
    (2014-08-07 10:49)
    Jakie 130 tys,gdzie ty zbierałeś te materialy?
  • ~sru
    (2014-08-11 18:51)
    polacy wszysko kochaja.Najbardziej Dziennik i Tuska.
  • ~Mądry
    (2014-08-15 21:01)
    He he. Po raz kolejny okazuje się, że nie jestem Polakiem. Cóż, jesteście jedynym narodem, który określa przynależność narodową po chińskim samochodzie. Strasznie głupi ten wasz naród.
  • ~czytelnik
    (2014-07-24 15:28)
    Wieś rzuciła się na te fury! Mają dużo forsy z 'dotacji' to mogą sobie poszaleć!