• ~wer
    (2014-06-08 11:33)
    To nie jest polska fabryka tylko fabryka w Polsce.
  • ~Bibilijny
    (2014-06-08 12:02)
    ~wer 2014-06-08 11:33

    i do tego rozwiązania z Saaba 9-3 , Saab należał do GM, zerżnęli ale brakuje duszy Saaba , ot takowyj niemiecki Fiat
  • ~Obserwator
    (2014-06-08 13:12)
    Samochód "(...) wygląda seksownie (...)"??? To już jakiś obłęd i szaleństwo. Co ma wspólnego pojazd z seksem? To pojęcie odnosi się do relacji między ludzkich a nie samochodowo-ludzkich. Chyba, że ktoś jest zdrowo rąbnięty.
  • ~newyorker77
    (2014-06-08 16:03)
    Panowie zurnalisci, czyzbysie POszaleli z nadmiaru wrazen?
    "polski" samochod pn Opel cascada proudkowany, tfu! - skladany z czesci dostarczanych przez amerykansko-niemiecka firme General Motors. w polskim miescie.
    Jedyne, co jest autentycznie polskie, to najnizsze stawki polskich robotnikow w UE, ktorzy przepracowuja najwieksza liczbe godzin tygodniowo.
    nabijajac przy tym kase wszelakiej masci zagranicznym koncernom - patrz wyzej - ktore zyski wywoza do cieplych krajow.
    A tymczasem POlandia jest niczym dziki, afrykanski Bantustan, gdzie bialy za korailki kupuje przychylnosc lokalnych szamanow.
  • ~radek
    (2014-06-08 17:59)
    tylko dlatego jest ladny ze prodykowany w POlsce co za przyglupy
  • ~Uff,...
    (2014-06-08 22:21)
    rzygać już się chcę o tej prymitywnej propagandy.
  • ~łukasz
    (2014-06-08 22:11)
    Ładny ale jesli miałbym wybór wybrałbym nową toyote auris. Dla mnie toyoty to samochody z klasą.
  • ~Mam pytanie!
    (2014-06-08 22:23)
    Czy to auto będzie dostępne z silnikiem na gaz g-łupkowy?
  • ~jak zwykle kupa "narzekantów" na
    (2014-06-08 23:26)
    forum... Ale auto niebrzydkie i dla uboższych klentów cabrio z pewnością propozycja atrakcyjna i "seksowna" (tak, tak samochód może być seksowny). Spalanie tylko takie sobie.Moje auto (3.0 V6 automat) 231 KM (fabryka) + 34 K (Arden tuning) czyli 265 KM przy delikatnym traktowaniu (bez kickdown'ów i nie przekraczania 3000 obrotów) pali tyle samo... Luksus za to oferuje trochę inny.
  • ~EU rop
    (2014-06-09 07:23)
    Niemiecki samochód produkowany w niemieckiej fabryce na terenie Polski przez nisko opłacanych polskich robotników