• ~aremk
    (2014-05-20 10:28)
    ---=Hej, znalazłem stronke dzięki której można określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu:
    skroc.ga/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem gdzie jest kumpel i wyszło dobrze :)..
  • ~Polonus
    (2014-05-19 17:22)
    Wiesio, to jest strona motoryzacyjna wiec zamknij sie durny matole!. Won do Wyborczej, tam kochaja takie esbeckie gnidy.
  • ~Robnad
    (2014-05-12 18:28)
    lud w POlszy nie ma innych zmartwień.
  • ~naiwny
    (2014-05-12 19:55)
    To tylko rord a ile jest wart ??? .
  • ~Robnad
    (2014-05-12 21:40)
    Wiesio 13 BYŁEŚ JEŁOPEM JESTEŚ I BĘDZIESZ JEŁOPEM I JEŁOP CIĘ Z JEŁOPKĄ ZMAJSTROWAŁ ,WIĘC JESTEŚ JAK WIDAĆ JEŁOPIE PRODUCENTEM NAWOZU TYLKO I WYŁĄCZNIE NIC WIĘCEJ
  • ~morka
    (2014-05-12 23:01)
    jak rodzinny to coś dla nas ;) na szczęście już kupiliśmy to co chcieliśmy. co prawda na kredyt samochodowy ale w getinie mają je świetne, także spłacimy bez problemu. a samochód rewelacja!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-13 09:05)
    Unio Bruksela..
    szykuj Meleksy ...PIS Karski + koledzy nadchodzi...!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-13 09:06)
    “…W LUTYM 1994 ROKU LECH I JAROSLAW UPOWAZNIAJA ZARZAD FUNDACJI DO ZALOZENIA TRZECH SPÓLEK: `SREBRNA’, `INTERPOLIGRAFIA’ I `CELSA’. Po co one? A po to, ze maja sprzedac z majatku Fundacji, co sie tylko da. A da sie sprzedac np. biurowce przy Alejach Jerozolimskich i ulicy Srebrnej, drukarnie przy ul. Nowogrodzkiej, a takze maly obiekt przy Ordona 3. Sad Gospodarczy jakos nie ma czasu na sprawdzenie, czy nieruchomosci sa wlasnoscia firmy Kaczorów. Jest to co prawda jego obowiazek, ale kto to wysokiemu sadowi wytknie? BEZCZELNOSC KACZYNSKICH OSIAGA JUZ TAKI PULAP, ZE JEDEN JEDYNY BUDYNEK (TEN PRZY ALEJACH JEROZOLIMSKICH PLUS DWA SAMOCHODY) WNOSZA APORTEM DO WW. TRZECH SPÓLEK. DO KAZDEJ ODDZIELNIE. SLEPA TEMIDA KLEPIE BEZ NICZEGO TO JAWNE OSZUSTWO”. Foto: Nieruchomosc polozona w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 125/127 To w tym budynku spólka “Srebna 16? ( z o.o.) wynajmowala na koniec lat 90 okolo 1000 metrów kw firmom zalezynym od PZU. Cena byla znacznie wyzsza nic w budynku Norwegia Haus. Placono po 25.50 USD za m/kw.

    STAN WIEC MAMY TAKI: SA TRZY SPÓLKI – WSZYSTKIE POD KONTROLA BRACISZKÓW – I… PRZESTEPSTWO (WNIESIENIE APORTEM NIE SWOJEJ WLASNOSCI) ZOSTAJE ZALEGALIZOWANE. Otóz 29 grudnia 1994 r. w gabinecie kierownika Urzedu Rejonowego w Warszawie zostaje podpisany akt notarialny, na mocy którego Skarb Panstwa (czyli my wszyscy) przekazuje wspomniane wczesniej budynki i dzialki, na których stoja, Fundacji Kaczorów. Niesamowite? A jednak prawdziwe!

    Bracia maja poza umiejetnoscia trzepania kasy jeszcze jedna wlasciwosc – talent do sklócania przyjaciól. Tak sie stalo nie tylko z Walesa, ale np. ze Slawomirem Siwkiem. Poszlo o pieniadze oczywiscie.

    Bylo tak: Siwek znacznie ponizej kosztów wlasnych drukowal braciszkom `Nowe Panstwo’, a w zamian mial dostac na wlasnosc spólke `Interpoligrafia’ – razem z jej maszynami poligraficznymi. Mial i dostal, ale nie do konca. Dostal tez bowiem aniola stróza, czyli nowego akcjonariusza – biskupa Andrzejewskiego.

    Co na to niezawisly sad? Nic! Klepie kolejne sprawozdania finansowe spólki i udaje, ze nie widzi, iz calkiem zmienili sie jej akcjonariusze.
    KACZYNSCY ZABRALI SIE TEZ DO ZARZADZANIA NIERUCHOMOSCIAMI PRZY ALEJACH JEROZOLIMSKICH I UL. SREBRNEJ. W TYM CELU TWORZA KOLEJNA SPÓLKE – `SREBRNA MEDIA’ TO KLON SPÓLKI `SREBRNA’. POWSTAJE TEZ KOLEJNA FUNDACJA – `NOWE PANSTWO’ – KTÓRA ZAKLADAJA: ARCYBISKUP GOCLOWSKI, JAROSLAW KACZYNSKI I LUDWIK DORN. JAK BY TEGO BYLO JESZCZE MALO, SZEREGI FUNDACJI ZASILAJA SPÓLKI `SREBRNA’ I `SREBRNA MEDIA’. Dostales Czytelniku zeza? My tez, ALE O TO WLASNIE KACZOROM CHODZILO – ZEBY JAK NAJBARDZIEJ WSZYSTKO ZAGMATWAC. JAK JUZ WSZYSTKO JEST `CACY’, TO NIERUCHOMOSCI KACZOROWE ZOSTAJA POWYNAJMOWANE. WSZYSTKIE – NA BIURA INSTYTUCJI PANSTWOWYCH, A WIEC TAKICH, KTÓRE PLACA DUZO I W TERMINIE. No to Kaczory spia na pieniadzach? Praktycznie tak, ale teoretycznie – dla fiskusa – wynajem nieruchomosci na papierze przynosi blizniakom same straty. Rok w rok okolo 3 mln zl. Nieslychane, bo przeciez BIZNESEM ZARZADZALI I ZARZADZAJA SAMI `NAJLEPSI EKSPERCI’ PIS OD GOSPODARKI, CZYLI: JAROSLAW KACZYNSKI, LECH KACZYNSKI, LUDWIK DORN, ADAM LIPINSKI, WOJCIECH JASINSKI, MAREK SUSKI ORAZ INNI POMNIEJSI – W TYM MALZONKI NIEKTÓRYCH WSPOMNIANYCH.

    Czy Kaczynscy sa zatem idiotami? Udowodnimy, ze nie sa, gdy wspomnimy, iz w 1995 r. na rynku pojawil sie tygodnik `Nowe Panstwo’. Ten hit przygarniajacy sieroty po `Zyciu Warszawy’ kreowanym przez Wolka rozchodzi sie w nakladzie 700 egzemplarzy (30 prenumeratorów). Po co Kaczorom taki gniot? Otóz `Nowe Panstwo’ to chyba jedyny periodyk w historii dziennikarstwa, który placi autorom za materialy nieopublikowane. Te naleznosci siegaja kwoty miliona czterystu tysiecy zlotych rocznie. Jak to przelozyc na jezyk zrozumialy? Na przyklad tak: Jonasz ma siostre, a ona pisze sobie pamietnik. No wiec naczelny zamawia u niej ten pamietnik za jakies pól miliona zl, wiedzac z góry, ze nigdy podobnego gniota nie wydrukuje. Placi jej za to kupe szmalu. No i ten szmal pierze do czysta… Wszystko jasne?

    JAK BRACISZKOM TAKIE PRZEKRETY SIE UDAJA? A TAK, ZE NIE OD PARADY ZATRUDNILI ARCYBISKUPA GOCLOWSKIEGO. STANOWI ON BOWIEM SKUTECZNY PARASOL OCHRONNY PRZED SADAMI WSZELKIEJ MASCI. POKAZCIE NAM BOWIEM TAKIEGO GIEROJA SEDZIEGO, KTÓRY WEZWIE NA PRZESLUCHANIE BISKUPA. Czy tenze jest altruista darzacym braci K. wielka miloscia i wszystko, co robi, robi za darmo? Moze i tak, ale co rok przydaje mu sie prawie pól miliona, które – wedlug naszych informacji – dostaje….”
    MAREK SZENBORN
    ANNA KARWOWSKA

    PS. Do jakiego stopnia posuwa sie bezczelnosc PiS-u, niech swiadczy fakt,
    ze Jolanta Szczypinska – kadrówka Kaczorów – pisze w deklaracji majatkowej,
    ze nie zasiada w zadnej radzie nadzorczej.
    A my mamy przed soba aktualny wykaz czlonków rady spólki `Srebrna’ i Szczypinska tam stoi,
    a raczej siedzi jak wól.
  • ~sru
    (2014-06-02 18:24)
    Grafoman pracujacy na zlecenie , co znaczy - my spradzilismy - kto,co i za ile?
  • ~kaktus
    (2014-06-04 23:55)
    uważam że fajnym rodzinnym samochodem jest hybrydowy auris. niezawodność połączona z ekonomią :)