• ~Zygi
    (2013-12-31 19:04)
    jakie to Pajero, przeciez to jest L200
  • ~traper
    (2013-12-31 19:25)
    Nissan to jest terenówka.Dużo palą.Tak ma być.Momentu obrotowego w terenie nic nie zastąpi.Oprócz prześwitu.
  • ~własciciel
    (2013-12-31 19:47)
    HA HA ! KOŁA 16-tki!! HA, HA!!
  • ~wert
    (2013-12-31 16:25)
    ciekawostak.Mitsubischi to najbardziej oszustna firma na swiecie i dyma klientow na kilogramy
  • ~roro
    (2013-12-31 19:10)
    wszystko fajnie, siedziałem w takiej ale fotel są do dużej bani :((( takie jak w oplu agili, cienizna chudowata..spodziewałem sie fotela a tu wąski stołek..
    pas..
  • ~pracuś niskiej rangi służbowej
    (2013-12-31 20:22)
    A mnie do pracy w trudnym terenie bardzo przydałby się jakikolwiek wysoko zawieszony, tani, prosty samochód terenowy. Mój pracodawca ma jednak inne preferencje i woli przydzielać typowo biurowym kierownikom 3-krotnie droższe auta miejsko-szosowe. Dzięki temu różne papierkowe tygrysy mogą w czasie godzin służbowych wygodnie skoczyć na śniadanie do knajpki lepszej niż nasza kantyna, do bankomatu, sklepu, no i oczywiście wygodnie podróżować z i do domu. Ja muszę się prosić naszych kontrahentów o podwózkę w teren, albo z naszym kierowcą służbowym ryzykować rajdy terenowe dużym VAN-em ze słabym silnikiem (o ile akurat nie pojechał po gumki i ołówki dla sekretariatu).
  • ~opolanin
    (2014-01-02 17:13)
    auto jest produkowane w Rosji,przez misi misi, i jest bardzo dobrym terenowym samochodem.
    jezdziłem to wiem
  • ~Ania
    (2014-01-11 12:24)
    Przez 5 lat jeździłam poprzednią wersją tego auta. Dość długo nie mogłam się do niego przekonać, ale pokochałam to auto po pewnej burzy kiedy na drodze pojawiła się kałuża o głębokości około 60 cm. Przejechałam bez problemu. Ale w 100% doceniłam to auto pewnej śnieżnej zimy kiedy to sąsiedzi wypychali rano swoje auta, a ja zwyczajnie wyjeżdżałam. Nie było sytuacji, w której nie dojechałabym tam gdzie chciałam.
  • ~staszek
    (2014-10-04 19:34)
    Mam L 200 chciałem go sprzedać bo ma już 6 lat,ale w zimie byłem w Italii w Dolomitach,nie macie pojęcia co te auto potrafi sypał śnieg ,Policja zamykała drogi i,śmiesznym SUV-om kazała zakładać łańcuchy.Nas puszcazła.W poniedziałek odbieram Pajero Sport.