• ~Hula
    (2013-10-21 13:33)
    genialnie się to czyta! wogole wole przeczytac jakis wasz test niz ogladac glupawego TOPGERA
  • ~as11
    (2013-10-16 23:54)
    Juz po 100 km musisz jechac tym zlomem do warsztatu.
  • ~n@scar
    (2013-10-22 22:25)
    Dramat chyba pisal to glab Wojewodzki
  • ~ungier
    (2013-10-22 09:19)
    No wlasnie poco pisac ze w aucie sa kipeskie plastiki ktore trzeszcza na dolkach a w Golfie VII jest cisza?po co pisac ze kiera luzno lata?ze miejsca malo z tylu i ze silnik paliwozerny?po co?to blahostki liczy sie by auto sie sprzedalo!
  • ~lopez
    (2013-10-21 22:45)
    ja zrezygnowalem dzis z igraszek aby tutaj wpasc
  • ~derryl
    (2013-10-21 13:08)
    fachowo!!! Bardzo podoba mi sie ten test! Rzetelnie przedstawiono wszystkie zalety Cruza! nie ma chyba lepszego auta w tym segmencie.Autor ma 10000% racje. Przyjemnie się to czyta bo widac, że pisala to osoba obiektywna. Coraz rzadziej sie z tym spotykam. Wszedzie się o coś czepiają, że to ma kiepskie, ze to wypada źle na tle konkurencji, że to, że tamto...Po co to pisac? Liczy sie to ze auto jest swietne i warte kazdej wydanej zlotowki!
  • ~lpg
    (2013-10-20 15:08)
    ~kierowca
    Są fabryczne instalacje, ale niewielu ma ich. np. modele VW, z fabryczną instalacją LPG nazywają BiFuel, z CNG EcoFuel (chyba, że coś w nazewnictwie zmieniło się ostatnio). To są silniki fabrycznie już dostosowane do danego paliwa, reszta odpowiednio przetestowana i skonstruowana. Na CNG Opel też oferował fabryczne instalacje.
  • ~roger
    (2013-10-18 14:21)
    Ma swoja cene, choc warto dolozyc nawet jezeli mialoby sie wziac kredyt. Znajomy splaca w Getin i mowi ze samego zakupu raczej nie odczuwa
  • ~Amazon850
    (2013-10-16 18:42)
    ja pitole to ile on pali skoro 16 razy się zwraca koszt tej instalacji już po 100 kilometrach !!!


    kolejny "fachowy" artykuł dziennika.pl
  • ~angel
    (2013-10-16 20:49)
    macie chyba "najlepsza" ekipe od foto-roboty. Takich ujec w takich "fajnych" plenerach to ja jeszcze nie widzialam. dobrze za u nas na warsztatach maja jednak glowe na karku i troche wyobrazni :)