• ~wieslaw
    (2013-11-02 14:05)
    ciekawe ccechy dogadali sie z niemcami i robio samochodziki ludzie majo robote jakos dziwne ta postkomuna co u nas miszka niechciala czy niepotrafila
  • ~REALNY
    (2013-10-06 21:11)
    JAK DŁUGO JESZCZE POLACY BĘDĄ PISAĆ " MOGŁA" ALE NIE JEST I TYLE.
    FSO PRZEPADŁO JAK KOMUNA !!!
  • ~sęp
    (2013-10-19 15:25)
    Przemysł w Polsce został przecież zniszczony totalnie za rządów Bieleckiego, Balcerowicza i spółki. Czy ludzie mieszkający w Polsce tego nie pamiętają?.Dzisiaj mamy za to same hurtownie i markety ale nie polskie tylko obcych firm. Czesi byli i nadal są mądrzejsi od nas. Myślą przede wszystkim o własnych obywatelach i nie kupują takiego kitu jaki jest podawany przez dziennikarzy w Polsce. Podobno mieliśmy mieć raj. Maja go nieliczni, reszta motłochu ma słuchać, zarabiać 1200 zł i być szczęśliwa.
  • ~moni
    (2013-10-16 07:25)
    autokult wrzuca test za testem czemu u was wszystko tak dlugo trwa?
  • ~Edward Sopot
    (2013-10-15 08:52)
    No ...mógłby być .. jak w filmach ..pięknie i bogato ! a nie jest

    Ale solidaruchy ...potrafią wystraszyć skutecznie niejednego inwestora

    Czy słyszeliście coś o ... związkach i strajkach , protestach w Czechach ?

    Bo ja nie !

    Nam się należy ... to hasło wyswiechtane mocno ale przynosi owoce .. niestresowane wprawdzie ale przynosi

    Czy o ,,take,, Polskę Wam chodziło ?
    Jeżeli tak , to właśnie ją macie !
  • ~gosc
    (2013-10-14 07:23)
    Co za debilny tytuł! Autor artykułu chyba ma naście lat a wiedzę o motoryzacji opiera na kolorowankach w przedszkolu.
  • ~salep
    (2013-10-10 16:34)
    Nowa Skoda Rapid kosztuje w "D" od 11000-13000 Euro! Super autko za ta kase bo nawet Opel Corsa jest o 2-4000 Euro drozsza a spala litr paliwa wiecej na stowe!
  • ~Wiele rzeczy mogło być u nas...
    (2013-10-10 08:20)
    ale z powodu głupoty i korupcji mamy i mieć będziemy wielkie G...
  • ~lala
    (2013-10-08 11:11)
    fajnie, że za granicą się da a u nas nie ;) niedawno wymieniliśmy auto ale ceny nas powaliły więc wzięliśmy kredyt samochodowy w getinie. lepiej jeździć bezpiecznym i nowszym modelem a nie dokładać ciągle do starego.
  • ~hmm
    (2013-10-07 21:27)
    Musi być tańsza od Golfa bo to nie ta klasa i segment auta co nam próbują powiedzieć.