• ~Redakcja
    (2013-09-30 16:49)
    do Piotr - tak testowaliśmy
  • ~derryl
    (2013-10-01 10:58)
    czy mozecie zaczac pisac testy a nie reklamy? tego sie czytac nie da
  • ~alex
    (2013-10-03 18:32)
    Bardzo fajnie wyglada. a w dodatku malo pali. Warto zmienic auto na cos swiezego. Ja zdecydowalem sie na kredyt w Getin i wydatku nie odczuwam zbyt bardzo ze wzgledu na niska rate
  • ~hynek
    (2013-10-03 18:11)
    poczekajcie na honde civic kombi. pancerna i oszczedna, srednio 4,1 palila mi na tescie
  • ~McDziad
    (2013-10-03 17:30)
    To nie są buble! one maja się psuć. Planowo.

    Po 150 000 km każdy nowy samochód ma się rozpaść, żeby Polacy za 5 - 10 lat nie mogli kupić używanych.
  • ~jasiek kosa
    (2013-10-02 13:36)
    No i po co oni o tym piszą ? Chyba nie myślą ,że ktoś w Polsce do czegoś takiego wsiadzie?
  • ~ajax
    (2013-10-01 21:04)
    Jeszcze 15 lat temu silniki bez większych awarii robiły 300 tyś. km.Teraz nowe silniki czyli coraz większ moc z coraz mniejszej pojemności i po 150 tyś. km. silnik do kapitalnego remontu.Nowa bublowata technologia i tyle!!!
  • ~justyna
    (2013-10-01 20:09)
    BARDZO FAJNY SAMOCHÓD. DLA NORMALNYCH, NIE DLA TROLLI I SZROTOWYCH ABORYGENÓW.
  • ~Yeremi
    (2013-10-01 13:32)
    Rzucales kiedys kotwica gosciu? co to za porownanie? hamowanie kotwica trwa lata. Skoda RS tez ma takie badziewne hamulce?
  • ~strun
    (2013-10-01 08:27)
    "Niesamowite silniki", bo niesamowicie się psujące, zwłaszcza te z rodziny TSI. To jest w tej dziedzinie "prawdziwa wisienka na" g...
  • ~Syreniarz
    (2013-09-30 18:43)
    A co na to Polonez Caro?
  • ~Gb
    (2013-10-01 07:41)
    Nowy trend - lampy LCD. Tu są tylne, całe LCD. Też się psują. Do wymiany cały zespół lampy. Ile kosztuje? 1.000PLN? Więcej? W zwykłych wystarcza wymienić spaloną żarówkę, a jak chcę koniecznie LCD to też mogę wymienić zwykłe żarówki na żarówki LCD ale jaka różnica w cenie i w podróży naprawię/wymienię..
  • ~sandrzej
    (2013-09-30 21:03)
    Ale paskudna!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-30 19:52)
    a gÓpie POlaczki mają ... TUskobus
    a jak się z tego cieszą!
  • ~irmortal
    (2013-09-30 18:29)
    no a czemu nie waszych nedznych zdjec tylko od skody je dostaliscie? oni nawet nie siedzieli w nim jeszcze
  • ~anton off
    (2013-09-30 17:23)
    Jak myślicie - ile też dziesiątek tysięcy się tej wersji tego modelu samochodu w Polsce sprzeda jako nowe?
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2013-09-30 17:14)
    Mój bug tósk je testował wy złamasy
  • ~Piotr
    (2013-09-30 15:37)
    wy to auto testowaliscie? nie wydaje mi sie
  • ~mendrol
    (2013-09-30 23:58)
    znakomicie przetestowaliście swoje móżdżki ... wyszło że tylko skrzydełek im brak!
  • ~PROSTE
    (2013-10-07 09:05)
    Znowu Skoda .
    Ileż można
    W mojej Firmie przy wejściu jest duży napis .
    AKWIZYTATOROM WSTĘP WZBRONIONY .

Może zainteresować Cię też: