• ~Quasimodo
    (2013-10-06 21:12)
    kolejny Wieśwagen...
  • ~anton
    (2013-09-28 21:33)
    @ Polak - , ktore obozy : niemieckie czy polskie?. Uważaj bo zazdrość i nienawiść potrafią zabić lepiej niż obóz koncentracyjny.
  • ~fe fel felek
    (2013-09-28 20:44)
    ale KOSMOS ! nie dla polakuf ! audi a4 jest lepsze ale a3 tesz mosze byc przeca ! AUTOMAT ! shock ! brak sluf !
  • ~Bronia patryjotka i cierpistka wieczna.
    (2013-09-28 17:27)
    to niepatryjotyczne ..swinie ...gdzie polski patryjotyzm!!!
  • ~polsk
    (2013-09-28 20:03)
    Niemieckie polskojęzyczne media udają że pisza artykuły motoryzacyjne. Gratulacje!
  • ~gorilla
    (2013-09-28 20:00)
    ale news! chyba z miesiac temu juz o tym bylo na onecie...
  • ~Polak
    (2013-09-28 20:20)
    Dlaczego polski pismak tak szybko daje się skundlić ? Czym wam imponują samochody od POLAKOŻERCÓW ? Zaspakajacie swoje kompleksy samochodami drogimi w zakupie, eksploatacji i serwisie. Może Wam płacą za reklamę, w której wmawiacie polakom co lubią! Ja osobiscie najwięcej lubię zwiedzać OBOZY KONCENTRACYJNE.
  • ~Polak
    (2013-09-28 22:12)
    -Anton-
    nie wiem czy w szkole miałeś historię i czy w ogóle wiesz co się w tym kraju dzieje. W stosunku do kogo jesteś zazdrosny, a kogo nienawidzisz ? Narodów nie mozna nienawidzieć, ale do powtórki historii nie dopuscić. " Polak pezed szkodą i po szkodzie głupi"
  • ~molek
    (2013-09-28 22:41)
    Do Anton- lepiej nie wypowiadaj sie publicznie, jak nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz! Śpij spokojnie.
  • ~kanal bez historii
    (2013-09-29 09:59)
    Ludzie tu chodzi o auto-moto geniusz a nie o p... historie i 2.wojne sw. Niemcy robili i robia najlepsze auta (owszem kiedys tez dobre piece budowali ale nie tutaj na ten temat!).Jeslibym zyl na prawdziwej Green Island to mialbym kasy i posiadalbym te cacko a tak to zyje(my) na zielonej wsypie i nawet 7-letni Golfik to szczyt (kredytowych) mozliwosci.