• ~niedorajdy
    (2013-09-01 11:52)
    Polaczki, stekaczki.
  • ~Ela
    (2013-09-09 18:35)
    Małgośka mówią Ci? Takie wibracje na kierownicy sa zazwyczaj przy niewyważonych kołach i to przy tej właśnie szybkości! Gdzie ty jeździsz do serwisu Gośka, chyba do Zenka!?
  • ~zeb
    (2013-09-01 21:44)
    Tz. ze robi 62 mile na galonie ? bzdura.
  • ~lancki
    (2013-09-01 22:29)
    Co tam golf? Nie ma to jak polonez!
  • ~wow
    (2013-09-01 22:46)
    piękne auto !! podobne do Rudego 104 !! ;-)
  • ~A imie jego rozsadek
    (2013-09-01 23:07)
    Niemiecka jakosc skonczyla sie w latach 80tych, teraz mozna mowic tylko o niemieckiej tandecie, jedynie w czym niemcy sa teraz dobrzy to w planowym postarzaniu produktu, jezdze tym (golf 4, 1,9tdi) badziewiem od dobrych kilku lat i z utesknieniem czekam chwili zamiany na cos "nie-niemieckie", 5 razy w roku auto jest w naprawie, bo ciagle sie cos psuje, a to sprzeglo (dwumasa), a to skrzynia, silnicznki wycieraczek tyl i przod, katalizator, wspomaganie, blotniki przezarte rdza na wylot (tak wyglada niemiecki ocynk), przepalaja sie nawet zarowki ledowe, teraz juz tylko czekac za szlak trafi turbine bo juz moc stracila dawno. A spalanie, kpina, najslabsze 1,9 tdi, 90 km i spala srednio 8L na 100km, daleko od tego co podaja producenci i dealerzy...z nowym bedzie jeszcze gorzej, nie wytrzyma to nawet 5 lat eksplatacji... VW Das "Scheiße"!
  • ~Właściciel Passata CC
    (2013-09-02 10:43)
    Nie masz problemów kup sobie Volkswagena .
  • ~Volkswgen czy Mitowgen
    (2013-09-02 18:26)
    Volkswagen kupił licencję od Donalda Tuska.
    Licencję na bajer bez pokrycia.
  • ~cd
    (2013-09-03 20:57)
    Zamiast lokować produkcje nowoczesną w Europie to oni to lokują w Azji i Afryce - cholerne afrika-korps
  • ~olaf
    (2013-09-03 22:58)
    ~A imie jego rozsadek
    A ja ci mogę dać przykład w rodzienie takie samego Golfa + taki sam silnik, ale Passat. Poza standardowymi sprawami to generalnie spokój. Golf poszedł na sprzedaż i to za duże pieniądze.Został zamieniony na Polo. Te auta łączy również jedna rzecz - wszystkie były kupione w salonie jako nówki. Wiesz co masz.