• ~SlepyKtos?
    (2013-06-29 12:52)
    Poprzycinane te zdjecia nabardziej w srodku...nic nie widac
  • ~ALi
    (2013-06-29 10:25)
    1,5 cm wiekszy rozstaw osi i redaktor widzi róznice w miejsce w srodku? sory ale to pitolenie pod KIE. skoro urosl przedewszystkim bagaznik to jakim cudem moze byc znaczaco wiecej miejsce dla pasazerow? cale auto uroslo o 6 cm a a bagaznik prawie o 30 proc co pokazuje czyli ktos po prostu pisze bajki
  • ~admin
    (2013-06-29 13:05)
    50 000 zl za Kie ktora jest konkurentem pandy?i to w benzynie? ktos sobie z ludzi kretynow robi? za 50 000 zl to mozna kupic Skode Rapid z tubodoladowaniem! wieksza ladniejsza i wyglada jak samochod a nie ***********
  • ~AA
    (2013-06-29 14:34)
    mam wrazenie czy fotograf robil zdjecia na rauszu?
  • ~GoIbiza
    (2013-06-30 00:04)
    Wakacje pelna geba! robic soe juz widac nie chcialo:P a Picanto calkiem spoko tylko kolor lakieru i wnentrza dobani.
  • ~jacek43
    (2013-06-30 11:08)
    Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. Módlcie się Moi ukochani wyznawcy, aby wasi bracia i siostry mogli się cieszyć, gdy także im pokazany zostanie Dowód Mojego Istnienia. Módlcie się, aby zaakceptowali, że jest to ich szansa rehabilitacji w Moich oczach; że ten Wielki Akt Miłosierdzia będzie ratować ich dusze, jeżeli pozwolą Mi sobie pomóc. Pokazane wam zostanie jak to jest – umrzeć w stanie grzechu śmiertelnego Ostrzeżenie będzie OCZYSZCZAJĄCYM doświadczeniem dla was wszystkich. Zwłaszcza dla tych w stanie grzechu ciężkiego może być w części nieprzyjemne, ponieważ po raz pierwszy pokazane zostanie wam, jakie to uczucie, kiedy Boże Światło znika z waszego życia. Wasze dusze poczują rezygnację odczuwaną przez tych, którzy umierają w stanie grzechu śmiertelnego. Przez te nieszczęsne DUSZE, które dopuściły, aby już było za późno, żeby prosić Boga o przebaczenie za grzechy. Pamiętajcie, że to ważne, gdy pozwolę wam wszystkim poczuć tą pustkę duszy. Tylko wtedy możecie w końcu zrozumieć, że bez Bożego Światła w waszych duszach przestajecie odczuwać. Wasza dusza i ciało byłyby tylko pustymi naczyniami. Nawet grzesznicy czują Boże Światło, ponieważ jest Ono obecne w każdym z Jego Dzieci na ziemi. Ale kiedy umieracie w stanie grzechu ŚMIERTELNEGO, Światło to już nie istnieje. Przygotujcie się na to Wielkie Wydarzenie. Ratujcie wasze dusze, dopóki możecie. Bo jeśli tylko Boże Światło opuści was, wtedy ostatecznie uświadomicie sobie pustkę, jałowość i ciemność, które oferuje szatan, pełne bólu i przerażenia. Odnówcie wasze dusze. Cieszcie się teraz z Ostrzeżenia, które pozwoli wam uratować się i zbliżyć do Mojego Najświętszego Serca. Przyjmijcie Ostrzeżenie z zadowoleniem. Dany wam będzie przez Nie dowód Życia Wiecznego i zrozumienie, jak ono jest ważne. Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus Król ludzkości
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-06-30 13:19)
    re:Jacek 43.Czy ty umiesz czytac i rozumiesz czytany tekst.Biblia mowi tylko absolutna prawde.Przestan w koncu pisac durnoty.Chrzescijanie maja jeszcze wyjscie Biblia mowi o uchwyceniu kosciola Pana Jezusa Chrystusa.Dla czlowieka koncem tego swiata jest smierc biologiczna,ale to jeszcze nie rzeczywisty koniec.Mamy tylko na sobie pokrowiec,dusza nasza jest niesmiertelna.Jak dostac sie do swiatlosci Bozej kodeks drogowy jest zawarty tylko w Biblii.
  • ~jacek43 odczep sie swirze od dzialu motoryzacyjneg
    (2013-06-30 17:59)
    jacek43 pisz te swoje dyrdymaly w dziale sekt a nie w dziale motoryzacyjnym, do jasnej ciezkiej cholery!!! A wracajac do tego super samochodu to autor podaje osiagi wersji 1.2 ale ceny wersji oczywiscie podstawowej 1.0 a w ogole to artykul jest wybitnie sponsorowany.
  • ~John
    (2013-07-01 13:35)
    Tekściki pod zdjęciami żałosne. Zdjęcia fatalne. Litości.
  • ~Brainiac
    (2013-07-01 13:32)
    kolor kiepski, ale tekst przygotowany profesjonalnie. Nie jest stronniczy, tylko rzetelny.