• ~RYMPAŁEK
    (2013-06-01 05:31)
    DLACZEGO NIEMCY BEZCZELNIE PRODUKUJĄ POLSKIEGO MALUCHA, KTO IM NA TO PO-ZWALA ? I, JESZCZE CHCĄ ZA TO AUTKO PIENIEDZY. BEZCZELNOŚĆ.
  • ~Dr Porsze
    (2013-05-28 20:13)
    Znowu dajecie niemiecki szajs, verflucht!
  • ~wieloletni użytkownik VW-golf 4
    (2013-06-17 08:42)
    Volkswagen czyli tandeta.
  • ~eko
    (2013-06-11 21:12)
    Jak się postara to może do 4 dojdzie, ale realnie jak widzę z raportów 5-5.5 litra. Przy 75KM to dla mnie wynik całkowicie zadowalający.
  • ~realista
    (2013-06-05 10:53)
    dajcie spokój z tymi deklarowanymi 4 litrami...spali na pewno kolo 6-7 litrów,
    przecież to nie diesel
  • ~fff
    (2013-06-04 01:48)
    czemu taki ciężki, niemiecki syf i malaria
  • ~Marzena Marzanna
    (2013-06-03 15:01)
    Tak czytam i patrze i naprawde dobry produkt zrobili za niezłą cenę.
    Nie jezdzilam ale powoli przymierzam sie do zakupu malych aut do firmy - poki co zdecydowany faworyt. A patrze glownie na cene wiec sie zdziwilam, a na dodatek jest naprawdę ładniutki na tych zdjeciach
  • ~Dama
    (2013-05-31 19:30)
    Fajne autko dla studenta, singielki, babci, jako podwózka do biura i z milionem innych zastosowań. Na " maluchu" zbudowaliśmy wolną Polskę, a prawdziwa dama - jak mawiała moja babcia- ma strój ( tu samochód) na każdą okazję i nie jeździ po szminkę do derogerii za rogiem Audii Q7 bo to obciach.
  • ~frugo
    (2013-05-31 10:10)
    Już nie jeden test był wykonywany, w Auto Świat porównywali cztery maluchy UP Pandę Twingo i czwartego nie pamiętam ale wtedy UP po prostu zdeklasował rywali w każdej diedzinie
  • ~piko
    (2013-05-30 16:58)
    byłoby super jakbyście zrezygnowali z ego klikania. ja czytam tylko pierwsy podpis i koniec.
  • ~ozz
    (2013-05-30 00:01)
    ~TadF Miejsca dla pasażerów jest dostatecznie dużo. Już tyle było testów i opisów. Trzeba wyguglować. Co do bagażnika. Niektóre modele z wyższego segmentu mają mniejszy niż w Up! Kto kupuje... Na Zachodzie sporo, uwierz.
  • ~TOM
    (2013-05-29 22:11)
    Polaczki!-wy potraficie tylko krytykowac ...ale nie umiecie nic zrobic..Buraki!
  • ~f-m
    (2013-05-29 20:13)
    ,,,i co chcecie? jeździ do przodu i do tyłu,jest tani,solidny,ot takie miejskie autko
  • ~Kryst
    (2013-05-29 16:35)
    Nie rozumiem tych komentarzy, w których przebija się nutka pogardy dla tego autka. Idę o każdy zakład, że bardzo wielu niemajętnych ludzi w Polsce pragnęłoby mieć taki pojazd...
  • ~Śmieszna cena.....
    (2013-05-28 22:12)
    My w Austrii rechocemy ze śmiechu , że nie wiem czy kupic nowy rower czy Up-a... Bo te toczydełko w Salonie za 3 pensje kupisz...

    Bua ha ha ha... Ja mam Nowe Audi Q7 i wstydziłbym się wsiąśc w takiego malca
  • ~opek
    (2013-05-28 12:22)
    to jest bardzo ładne autko.jego odpowiedniki(citi i seacik) tez milusie,.jeszcsze alu felgi,szklany dach,skóra na kierownicy i za 40-50 k można mieć na prawde bardzo miłe autko.przy nich fiaty(i lancie) to szmelc.
  • ~RYMPAŁEK
    (2013-06-01 05:31)
    DLACZEGO NIEMCY BEZCZELNIE PRODUKUJĄ POLSKIEGO MALUCHA, KTO IM NA TO PO-ZWALA ? I, JESZCZE CHCĄ ZA TO AUTKO PIENIEDZY. BEZCZELNOŚĆ.
  • ~huck
    (2013-05-28 08:59)
    to forum to maloletni onaniści pseudomotaoryzacyjni
  • ~TadF
    (2013-05-28 05:29)
    Up! to najmniejszy i najtańszy model ze stajni Volkswagena... skoro taki wspanialy i tani, to dlaczego redaktorzyna zapomnial podac ile jest miejsca w srodku? Czy jak wlozy sie siatke z marchewka to jest jeszcze miejsce dla kierowcy? Kto kupuje take samochodziki, bo samochodem nazwac tego nie mozna???
  • ~usa
    (2013-05-28 05:04)
    Tandeta straszna, moze konkurowac z Maluchem lub TATA

Może zainteresować Cię też: