• ~rrr
    2013-04-28 07:59
    Dacia, pezo i citroen to wozy drabiniaste a nie samochody. oprocz bagaznika liczy sie komfort. wole skode. place za niemiecka technologie
  • ~ikel
    2013-04-28 19:09
    Ja wole skode/vw niz beznadziejna toyote.
  • ~friko
    2013-05-20 19:36
    Inżynier - Rapid jest na płycie Polo, oczywiście wydłużonej. Limuzyna... no coż, powiedzmy. Taką Skoda ma strategię i wydaje się być skuteczna. Jetta jest nieco inna niż Octavia. Tu sedan, tam liftback. Tak po prawdzie nie dublują się te auta. Octavia kombi i Golf kombi to prędzej. Niemcy jednak pomyśleli. Powiększyli w nowym Golfie bagażnik o 100 litrów.
  • ~chwilowo-noname
    2013-05-08 22:19
    A ja popytałem taksówkarzy i w zakładach naprawczych, Wynik chcesz Pan mieć samochód do jeżdżenia czy na pokaz. Jak do jeżdżenia to Skoda jest O.K. i cena na polskie portfele. 7-9 lat można jeździć bez usterek.

    Używam Skoda Octawia II 10 lat dwa razy wymiana żarówki, dwa razy przy minus -22 nie zapalił (dopiero za 8 razem bo to diesel 1,9). jedna wymiana tulei w wachaczu przednim prawym (zaliczona dziura na jezdni felga cała). Zmieniam na Skoda III. I będę miał następne 10 lat spokój, Ostatecznie to niemiecki samochód z innym logo.
  • ~anton off
    2013-05-06 19:06
    A widzieliście jakie fajne kapelusze dają do tej Skody.
    I te balkoniki niczego sobie - można śmignąć z samochodu do domu przez jednię w 2 minuty. .
  • ~Pan z salonu Skody
    2013-05-26 09:31
    To nie jest samochód dla zootechnika. Proszę natychmiast zmienić tytuł . Za co Skoda płaci?
  • ~Zawiedziony
    2013-05-05 12:40
    Ja sobie kupiłem chevroleta aveo i zapłaciłem tylko 35 tyś.
  • ~mundek
    2013-07-14 20:29
    Tłumik nie widział ani soli ani wody i już pordzewiał jak to wytłumaczyć
  • ~adam.kn
    2013-04-28 21:10
    Bojkotować Skode i Czeskie produkty,tak jak Czesi bojkotują nasze.
  • ~``
    2013-04-28 12:33
    no nie, litości, ten samochód to porażka przy cenie za jaką chcą go sprzedać, jakość wykonania i rodzaj materiałów powalają ale nie
    88cfsaq11