• ~ikel
    2013-04-28 19:09
    Ja wole skode/vw niz beznadziejna toyote.
  • ~rrr
    2013-04-28 07:59
    Dacia, pezo i citroen to wozy drabiniaste a nie samochody. oprocz bagaznika liczy sie komfort. wole skode. place za niemiecka technologie
  • ~``
    2013-04-28 12:33
    no nie, litości, ten samochód to porażka przy cenie za jaką chcą go sprzedać, jakość wykonania i rodzaj materiałów powalają ale nie
    88cfsaq11
  • ~Zenon
    2013-04-27 16:03
    "Oto najnowsze dziecko czeskiego producenta - model rapid" trochę już nie na czasie, bo mamy nową Octavię:-). Rapid - budżetowy samochód taniej marki w zaporowej cenie, dlatego sprzedaż kuleje.
  • ~aldyn
    2013-04-28 21:06
    znowu artykuł o Skodzie.Tydzień bez Skody tygodniem straconym.
  • ~adam.kn
    2013-04-28 21:10
    Bojkotować Skode i Czeskie produkty,tak jak Czesi bojkotują nasze.
  • ~tele-wic
    2013-04-28 16:04
    Ale głupi tytuł sponsorowanego artykułu!
  • ~dobrze poinformowany
    2013-04-28 13:56
    Ta cena to właśnie segment wozów drabiniastych
  • ~wow
    2013-04-28 12:25
    następny "czołg" ze stajni VW ?
  • ~jaron
    2013-04-28 21:13
    To zamiast tej Skody,to z tych aut dla,,biedoty,, wole Peugeota 301 lub Citroena C-Elysee.Są ładniejsze,tańsze i wszystko tylko nie Skody.