• ~Marian
    (2013-04-01 12:22)
    To jest piękne auto. Może drogie ale znajdzie nabywców. Podobnie jak 500 - ka. To taki mały luksus który cieszy. Kozika nie stać więc narzeka. Ja mam i się cieszę.
  • ~iglos
    (2013-04-03 15:36)
    jaki maly luksus? 500-tka to nie luksus tylko styl. Ale 500L to ani styl ani luksus. człowieku, czym Ty jezdzisz? Gdzie w tym aucie widzisz luksus? Luksus to coś wyjątkowego, co dostepne jest dla nielicznych. A na takiego 500L to stać każdego, tylko SZKODA KASY na niego i dlatego nie będzie u nas kupowany.
  • ~Drogba
    (2013-03-19 08:56)
    no i mamy nietuzinkowych redaktorow...slabizna, tekat bez ikry. rownie dobrze moge wziac broszure Fiata z salonu. zero obiektywizmu i maly zakres "wiedzy dodanej". kolejny pismak. na dodatek robicie zdjecia ciagle na tym samym parkingu bo tylka sie wam nie chce ruszyc. i to jest rzetelne wykonywanie obowiazkow?gdzie ta pasja?gdzie to zaangazowanie?
  • ~UnO
    (2013-03-18 01:19)
    Wlosi chcieli cos tak zrobic , zeby nie wygladalo jako kopia czegos co juz jest.
    I jak zwykle nie wyszlo im nic co mozna potrzebowac, tak jak wielu zeczy
    z tego kraju. Jak tylko sie drzwi otworzy czuc plastykiem, potem wlaczaja
    sie swiatelka jak na choince i gdy to sie raz na zywo przezylo, to nie chce
    sie tego samochodu nawet za polowe ceny. Jako zabawka w malym formacie
    dla dzieci do 5 lat. W ciagu jazdy ciagle cos gdzies w tym aucie miga albo
    jakiejs informacje sie ukazuja. Skoro samochod kupie to chce nim jechac a nie
    ciagle swiatelka jak w dyskotece widziec. Wieczorem nie polecam nikomu
    tym wloskim produktem jechac, we wnatrz jest tak jasno, ze nie widac
    czasami dobrze co na drodze jest. I przy szybkosci ponad 130 km/h ma sie
    wrazenie , ze zaraz cos sie stanie, bo ta zabawka naprawde do jazdy
    sie nie nadaje. Wlosi nie umieja nawet czegos dobrze skopiowac...
  • ~hahaha
    (2013-03-18 12:01)
    a może właśnie zjechał z toru wyścigowego?
  • ~hulio
    (2013-03-18 07:11)
    Niepotrzebnie porównują go do 500, w porównaniu z maluchem różnica byłaby jeszcze lepiej widoczna. Fajne autko ale nie za te pieniądze. Stilo,Idea tez były fajne...
  • ~dugme
    (2013-03-18 11:36)
    Ma być merytorycznie bo będzie:
    5 - 6 l/100km zużycie paliwa.
    To co oznacza 7.6 l/100km na wyświetlaczu (z literką A - więc raczej nie o chwilowe zużycie chodzi)?
  • ~fiat
    (2013-03-18 12:00)
    średnio 5-6 oznacza, że czasem 4, a czasem 7.
  • ~abgord
    (2013-03-19 10:21)
    drogba a ty parkingiem jeździsz, czy samochodem?
  • ~kozik
    (2013-03-19 09:04)
    Jest jeszcze bardziej bez sensu niż nowa wersja 500-tki albo VW garbusa. Założeniem dla pierwowzorów tych aut było, że mają być cenowo powszechnie dostępne przy możliwie dobrej jakości (co zwłaszcza udało się z VW garbusem). Dlatego odniosły w przeszłości tak wielki masowy sukces. Następcy tych aut to produkt cwaniackiej kalkulacji żerowania na sentymentalnej nostalgii - byle co za dużą kasę. To nie przejdzie. Za takie pieniądze w obu przypadkach można kupić o wiele lepsze auta, choć bez kultowej "legendy"