• ~Patriotyl
    (2013-01-26 19:12)
    Szwołocwagen, a może szwałcwaginen ??
  • ~восточноевропейский
    (2013-01-26 18:22)
    Olewam foldzwageny. Nie kupuję niemieckich samochodów. Babcia i Dziadek w grobach by się przekręcili.
  • ~nj
    (2013-01-26 21:24)
    drogi jak na te klase
  • ~Adam
    (2013-01-27 18:28)
    Oryginał był ładny, ten jest brzydki!
  • ~lk
    (2013-01-26 16:19)
    VW to potęga... niestety za drogo
  • ~Kra Jan
    (2013-01-26 17:51)
    Z przodu to żabia morda zezem, a 'WOW' nie mówię nigdy. Wolę Polskie 'o Q...'
  • ~ss
    (2013-01-26 17:14)
    Jak się skończy papier toaletowy
  • ~takako
    (2013-01-26 21:21)
    Juz pierwsze zdjecie z zegarami moze zalamac. Probka polskiego w niemieckim tlumaczeniu: w celu WCZENIA silnika NACINIJ sprz. I chca to ekspotowac do nas? Chyba tlumaczyl im to ten sam gosc, ktory za czasow komuny pisal instrukcje NRD'owskiego sprzetu domowego.
    NIeudolna proba zagrania na sentymentach. MIalem oryginal 1600 w latach 80'.Tam mi nic nie pisali na zegarach i chyba dlatego potrafie ruszyc bez instrukcji. Moze ktos wpadnie na pomysl reaktywacji starej wersji, tej z ostatnich lat produkcji w Europie, ale bez bajerow, tyle, ze z nowszym silnikiem
  • ~Goscioo
    (2013-01-26 22:49)
    taki sam scheiss jak te Dreamlinery.
  • ~Mazda
    (2013-01-26 23:23)
    Szmelcwagen
  • ~piksel
    (2013-01-27 10:46)
    W pierwowzorze kultowe było to, ze był prosty, dobrze wykonany i TANI - zgodnie z rozkazem Adolfa Hitlera, który polecił opracować i wdrożyć do produkcji samochód ludowy (volkswagen). Do gustu Adiemu przypadł projekt Ferdynanda Porsche (niektórzy twierdzą, że ściągnięty z pewnego samochodu produkcji czeskiej). A porsche model 356 to był volkswagen sport. I nawet kultowy porsche 911 to też w zasadzie volkswagen sport - tyle, że w wersji de lux.
    Kocham volkswageny garbusy i kocham porsche 911, ale żeby nie było nieporozumień - Adiego nie kocham, choć akurat z volkswagenem dobrze wymyślił
  • ~dureń
    (2013-01-27 20:36)
    Rejestracja PO to tak przypadkiem
  • ~leon
    (2013-01-28 11:54)
    Co to znaczy na głównym zegarze ".. wczenia silnika ..." słaby translator mają :)
  • ~ruru
    (2013-01-28 16:02)
    takie wady auta i niedociagniecia a redakcja ani slowem...sprzedawczyki
  • ~walery