• ~autor
    (2013-01-27 13:40)
    Prawdziwe volvo już były,ostatnie dobre volvo wychodziły w latach 90' .Teraz wszystkie samochody sa podobne do siebie jeżeli chodzi o częsci awaryjnośc itp.A żal że dzisiejsze volvo to już nie te volvo z lat 80,90 szkoda bo byly to samochody bardzo solidne ale cóż dziś takie porządne auto nie opłaca się robic a szkoda ./
  • ~zoom
    (2013-02-05 01:04)
    Audi to nudne auto a do tego awaryjne...
  • ~KOBRA
    (2013-01-28 08:06)
    VOLVO - WSPANIALY SAMOCHOD
  • ~branag
    (2013-01-30 13:47)
    V40 to niestety porażka pod względem użytkowym. Sam wcześniej jeździłem V50 -poprzednikiem V40 - i było super (dość obszerny i wygodny bagażnik, bezawaryjny, rozsądny cenowo serwis). V40 tylko udaje (zewnętrznie) nieduże kombi. Wewnątrz mało miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, bagażnik jak na kombi - dość symboliczny i niewygodny w użytkowaniu. Może trochę marudzę (obecnie użytkuję XC60), ale poprzednik oferował znacznie więcej.
    O A3 nie wypowiadam się - nie znam tego modelu - ale generalnie Niemcy mają dość mocno przeszacowane cenowo auta w tym segmencie, zwłaszcza, że wyposażenie podstawowe (na dodatek bez DSG) nie oferuje zbyt wiele jak za takie pieniądze.
  • ~bimer club
    (2014-03-13 07:31)
    co do za porównania dziwne Volvo z audi?? jakby to delikatnie napisać volvo to nie ta liga.. konkurować to sobie może z fordem toyotą oplem mitubiszi. kolejny artykul z du**y
  • ~seez
    (2014-05-27 17:38)
    do: ~bimer club równie dobrze można napisać, że audi to to samo co skoda tylko lepsze materiały. W wyższej klasie miałbyś rację, jednak w kompaktach te samochody są na zbliżonym poziomie jeśli idzie o jakość wykonania, osiągi, komfort, wyciszenie, etc. Przynajmniej poprzednia generacja (bo tymi jeździłem) była jak najbardziej porównywalna. Ja wybrałem V50 ze względu na lepszy komfort i więcej miejsca oraz bardziej mi się podobał. Silniki 2.4i też mi pasował.
  • ~Żadnego niemca
    (2013-12-20 21:30)
    Dla mnie tylko jeden wybór - stawiam na Volvo, bo przechodzi celująco prawdziwy test zderzeniowy przeprowadzany przez IHHS, tam gdzie Audi się prawie rozleciał, a ocenę ma taką, ze właściwie nie powinien trafić na drogi. EERO NCAP to marketingowa lipa.
  • ~dureks
    (2013-02-01 18:02)
    branag, odłóż to zioło, wejdz na stronę volvo i poczytaj sobie o nowym V40. On nie kontynuuje roli V50 ani S40, obudz sie. V-ka wcale nie oznacza, że to Volvo. I nie pitol już żalów ze to małe, ze w V50 było dużo miejsca itp. nowe V40 to inne auto.
  • ~branag
    (2013-02-01 13:27)
    dureks!!!
    Trzeba trochę znać historię tego modelu i segmentu w Volvo. Ale cóż jaki nick - taka wiedza
  • ~luca