• ~zoom
    (2013-02-05 01:04)
    Audi to nudne auto a do tego awaryjne...
  • ~KOBRA
    (2013-01-28 08:06)
    VOLVO - WSPANIALY SAMOCHOD
  • ~mechanik polskich wozów drabiniastych
    (2013-02-03 13:18)
    Tureccy Niemcy kontra chińscy Szwedzi hihihi.
  • ~jasiek kosa
    (2013-01-29 21:35)
    A ktoby w dzisiejszych czasach wsiadł do chińskiego Volvo, musiałoby go nieżle pogiąc.
  • ~seez
    (2014-05-27 17:38)
    do: ~bimer club równie dobrze można napisać, że audi to to samo co skoda tylko lepsze materiały. W wyższej klasie miałbyś rację, jednak w kompaktach te samochody są na zbliżonym poziomie jeśli idzie o jakość wykonania, osiągi, komfort, wyciszenie, etc. Przynajmniej poprzednia generacja (bo tymi jeździłem) była jak najbardziej porównywalna. Ja wybrałem V50 ze względu na lepszy komfort i więcej miejsca oraz bardziej mi się podobał. Silniki 2.4i też mi pasował.
  • ~Żadnego niemca
    (2013-12-20 21:30)
    Dla mnie tylko jeden wybór - stawiam na Volvo, bo przechodzi celująco prawdziwy test zderzeniowy przeprowadzany przez IHHS, tam gdzie Audi się prawie rozleciał, a ocenę ma taką, ze właściwie nie powinien trafić na drogi. EERO NCAP to marketingowa lipa.
  • ~dureks
    (2013-02-01 18:02)
    branag, odłóż to zioło, wejdz na stronę volvo i poczytaj sobie o nowym V40. On nie kontynuuje roli V50 ani S40, obudz sie. V-ka wcale nie oznacza, że to Volvo. I nie pitol już żalów ze to małe, ze w V50 było dużo miejsca itp. nowe V40 to inne auto.
  • ~branag
    (2013-02-01 13:27)
    dureks!!!
    Trzeba trochę znać historię tego modelu i segmentu w Volvo. Ale cóż jaki nick - taka wiedza
  • ~luca