• ~KOBRA
    2013-01-28 08:06
    VOLVO - WSPANIALY SAMOCHOD
  • ~Autor
    2013-01-29 20:25
    Co to znaczy? koleżanka z recepcji to pisała? kadra aż prosi się o zmianę, jak za czasów Franka Smudy!

    "Od pięciodrzwiowego nadwozia oczekujemy dominacji w obszarze praktyczności, a tu spodziewane rozjechanie trzydrzwiowego A3 nie nastąpiło"
  • ~bimer club
    2014-03-13 07:31
    co do za porównania dziwne Volvo z audi?? jakby to delikatnie napisać volvo to nie ta liga.. konkurować to sobie może z fordem toyotą oplem mitubiszi. kolejny artykul z du**y
  • ~Żadnego niemca
    2013-12-20 21:30
    Dla mnie tylko jeden wybór - stawiam na Volvo, bo przechodzi celująco prawdziwy test zderzeniowy przeprowadzany przez IHHS, tam gdzie Audi się prawie rozleciał, a ocenę ma taką, ze właściwie nie powinien trafić na drogi. EERO NCAP to marketingowa lipa.
  • ~zoom
    2013-02-05 01:04
    Audi to nudne auto a do tego awaryjne...
  • ~dureks
    2013-02-01 18:02
    branag, odłóż to zioło, wejdz na stronę volvo i poczytaj sobie o nowym V40. On nie kontynuuje roli V50 ani S40, obudz sie. V-ka wcale nie oznacza, że to Volvo. I nie pitol już żalów ze to małe, ze w V50 było dużo miejsca itp. nowe V40 to inne auto.
  • ~branag
    2013-02-01 13:27
    dureks!!!
    Trzeba trochę znać historię tego modelu i segmentu w Volvo. Ale cóż jaki nick - taka wiedza
  • ~luca
    2013-01-31 18:15
    ani na jedno ani na drugie nie mam obecnie kasy. Planuje wziac kredyt w Getin, watepie abym w ciagu nastepnych lat mial na nowe auto za gotowke, a tu rata wyglada calkiem przyjaznie
  • ~Wolę Chińczyka....
    2013-01-31 14:18
    Chińskie Volvo bije ceną... Audi. Poza tym Chińczycy robią volviaka ładniejszym z nutka orientu...
  • ~dureks
    2013-01-31 08:02
    branag, co ty pitolisz?jakie kombi?jaki bagażnik? obecna V40 nie jest żadnym kombi!!! Ty masz pojęcie w ogole?