• ~dureks
    2013-01-31 08:02
    branag, co ty pitolisz?jakie kombi?jaki bagażnik? obecna V40 nie jest żadnym kombi!!! Ty masz pojęcie w ogole?
  • ~Wolę Chińczyka....
    2013-01-31 14:18
    Chińskie Volvo bije ceną... Audi. Poza tym Chińczycy robią volviaka ładniejszym z nutka orientu...
  • ~branag
    2013-01-30 13:47
    V40 to niestety porażka pod względem użytkowym. Sam wcześniej jeździłem V50 -poprzednikiem V40 - i było super (dość obszerny i wygodny bagażnik, bezawaryjny, rozsądny cenowo serwis). V40 tylko udaje (zewnętrznie) nieduże kombi. Wewnątrz mało miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, bagażnik jak na kombi - dość symboliczny i niewygodny w użytkowaniu. Może trochę marudzę (obecnie użytkuję XC60), ale poprzednik oferował znacznie więcej.
    O A3 nie wypowiadam się - nie znam tego modelu - ale generalnie Niemcy mają dość mocno przeszacowane cenowo auta w tym segmencie, zwłaszcza, że wyposażenie podstawowe (na dodatek bez DSG) nie oferuje zbyt wiele jak za takie pieniądze.
  • ~jasiek kosa
    2013-01-29 21:35
    A ktoby w dzisiejszych czasach wsiadł do chińskiego Volvo, musiałoby go nieżle pogiąc.
  • ~Autor
    2013-01-29 20:25
    Co to znaczy? koleżanka z recepcji to pisała? kadra aż prosi się o zmianę, jak za czasów Franka Smudy!

    "Od pięciodrzwiowego nadwozia oczekujemy dominacji w obszarze praktyczności, a tu spodziewane rozjechanie trzydrzwiowego A3 nie nastąpiło"
  • ~luca
    2013-01-31 18:15
    ani na jedno ani na drugie nie mam obecnie kasy. Planuje wziac kredyt w Getin, watepie abym w ciagu nastepnych lat mial na nowe auto za gotowke, a tu rata wyglada calkiem przyjaznie
  • ~branag
    2013-02-01 13:27
    dureks!!!
    Trzeba trochę znać historię tego modelu i segmentu w Volvo. Ale cóż jaki nick - taka wiedza
  • ~bimer club
    2014-03-13 07:31
    co do za porównania dziwne Volvo z audi?? jakby to delikatnie napisać volvo to nie ta liga.. konkurować to sobie może z fordem toyotą oplem mitubiszi. kolejny artykul z du**y
  • ~seez
    2014-05-27 17:38
    do: ~bimer club równie dobrze można napisać, że audi to to samo co skoda tylko lepsze materiały. W wyższej klasie miałbyś rację, jednak w kompaktach te samochody są na zbliżonym poziomie jeśli idzie o jakość wykonania, osiągi, komfort, wyciszenie, etc. Przynajmniej poprzednia generacja (bo tymi jeździłem) była jak najbardziej porównywalna. Ja wybrałem V50 ze względu na lepszy komfort i więcej miejsca oraz bardziej mi się podobał. Silniki 2.4i też mi pasował.
  • ~Żadnego niemca
    2013-12-20 21:30
    Dla mnie tylko jeden wybór - stawiam na Volvo, bo przechodzi celująco prawdziwy test zderzeniowy przeprowadzany przez IHHS, tam gdzie Audi się prawie rozleciał, a ocenę ma taką, ze właściwie nie powinien trafić na drogi. EERO NCAP to marketingowa lipa.