• ~janles62
    (2013-01-12 21:32)
    look---masz100% racji pozdrawiam
  • ~aaa!!!!
    (2013-01-10 00:29)
    zmiencie to idotyczne klikanie.przestanę wchodzić na wasz portal!
  • ~skodziarz w kapeluszu i z wąsem
    (2013-01-09 12:01)
    Te auta są większe od Passata, trochę wyższa liga. W tym segmencie, jak ktoś nie ma kasy na nowy, to chyba najlepiej kupić używanego Hyundaia Sonatę z roczników 2005-2010. Zgadzam sie z artykułem, Skoda zrobiła się strasznie droga, nawet w przypadku używek.
  • ~Pawlo
    (2013-01-09 13:45)
    Wolę swoją Vectrę C GTS!
  • ~Zborowski
    (2013-01-09 14:25)
    malibu to ciekawa propozycja. nie zgadzam sie ze passata mozna kupic taniej - jest on znacznie mniejszym autem, nie ten segement. poza tym, silniki Chevroleta to solidne konstruckje, za to jak to jest z silnikami VW - TSI, 2.0TDI to już dobrze wiemy...Szkoda tylko, że nas Polaków nie stac na takie auta, że nie potrafimy się solidaryzować i wyjść na ulice jako odważny naród. Każdy tylko patrzy się, że to nie wypada, że nie jest tak źle, że przesadzamy...No jasna cholera!Przecież 80% z Nas robi za grosze a na auto odkłada jakby to był rarytas! przeciez na zachodzie to zwykle urząrzedzenie, a Polaka nie stać na to. I nie będzie go stać póki w końcu nie usunie komuny o rosyjskich wpływów ze swojej Ojczyzny.
  • ~look
    (2013-01-09 15:43)
    Wydajemy pieniądze na samochody , których nie potrzebujemy, aby zaimponować ludziom, których nie lubimy.
  • ~Osram wszystko
    (2013-01-09 17:11)
    A próbowaliście wymienić żarówki w tych samochodach - taki test pokazuje czy producent zrobił samochód przyjazny dla użytkownika i bezpieczny.
  • ~Tede
    (2013-01-09 20:22)
    Napęd na przednią oś: FWD: Fag Wheel Drive
  • ~skoblar
    (2013-01-09 23:27)
    A j mam boską Lagunę i jestem gość.
  • ~Ja z Kanady
    (2013-01-10 21:22)
    Malibu nie jest duza limuzyna. To jest sredniej wilekosci samochod i na pewno nie limuzyna. Jedno jest pewne ze zrobisz na nim kilkaset tysiecy kilpometrow bez zadnych remontow. Ja mam Buick i ponad 350,000km i tylko wymieniam olej, klocki hamulcowe i jazda.