• ~naiwny
    (2012-12-22 07:46)
    Dla mnie to tania reklama bubla brak jakich kolwiek danych eliminuje tego gryzipiórka za rzetelnego autora tego felietonu
  • ~olo
    (2012-12-23 10:45)
    srodek jak z odpustu, wole nudnego golfa VII
  • ~waskodagama
    (2012-12-23 08:27)
    mi się tekst podoba, ale na ch*j trzeba klikać co 3 sekundy?odechciewa się czytać całości...no ludzie, było dobrze więc po co to zmieniliście?
  • ~Hassan
    (2012-12-23 18:52)
    @olo
    Trafiłeś w dziesionę. Aż oczy bolą i zbiera się na pawia.
  • ~Ceel
    (2012-12-24 00:14)
    No i co?! Na jazdę tym wozem czyhaja wszystkie służby z radarami, pułapkami i miernikami. Zamiast 200 km/h trzeba zasuwać 50 km/h... Eh, do **py taki wózek, to już lepiej Fiat 500 starej daty...
  • ~Wesołych Świąt
    (2012-12-24 08:34)
    Niepraktyczne , nic nowego, kopia kopii. Ja w swoim samochodzie wymienie żarówke w 10s. A z tym musze do ASO jechać ? Czy tak jak w u konkurętów, ręke w 3 miejscach połamać. Ale ochy i achy nad nowym. Jaki to ekologiczny, ekonomiczny i wogóle naj naj naj. TYlko po 2 latach sypie się, bo dziś producenci nakazują by ich produkt, jeżdził bezawaryjnie tylko do 2 lat, a żeby się nikt nie połapał to daje się 7 - 11 lat ale na blachę. Hahaha
  • ~funauto
    (2012-12-24 09:39)
    FAJKA, ford się nie popisał. Z zewnątrz, paskuda, bardziej koreańczyk, brzydszy od poprzednika, środek - tandeta - ogólnie - przerost formy nad treścią.
  • ~Dariusz
    (2012-12-24 12:15)
    Najlepszy był pierwszy focus. To była rewolucja, w tamtym czasie był najlepszym kompaktem pod względem właściwości jezdnym i wyglądu. Wieśwagen przy focusie wyglądał jak wóz drabiniasty. Teraz konkurencja poszła do przodu a nowe focusy wyglądają jak dalekowschodnie zabawki.
  • ~ixi
    (2012-12-26 15:36)
    @hassan - trudno wyważyć co jest potrzebne, a co nie. Ilość informacji coraz większa, tylko co jest istotne na pierwszym planie, a co nie. Może faktycznie ergonomia jak pisze olo ma większy sens. Może nie tak wiele tego, ale to co istotne i nie zawraca głowy i uwagi głupotami.
  • ~ss-exports.us
    (2012-12-27 17:38)
    Może się podobać a może się nie podobać, rzecz gustu ważne że jest http://ss-exports.us