• ~Golf Masters Series
    (2012-12-28 18:43)
    VW Golf to samochód dla proboszczów i przekręciarzy. Można co generację zmieniać samochód na nowy i przez 20 lat nikt się nie zorientuje, ze w ogóle zmienialiśmy samochód!
    Z drugiej strony to oznacza, ze jak obok stanie VW Golf III, to właściciel nie chce zmieniać samochodu bo ma dobry, a nowy i tak się niczym nie różni. Tzn. ze lepiej kupić 15-letniego Golfa, przecież nowy się będzie psuł.
  • ~Kia wieswagena mija
    (2012-12-31 23:24)
    Mam kia ceed diesel z połowy 2006 roku - ZERO PROBLEMÓW . samochód kosztował duuuuuuuuuuuużo mniej niż awaryjny wieswagen mojego kolegi - jemu silnik rozleciał sie po 52 tys.
  • ~ten typ tak ma
    (2012-12-27 23:38)
    Polacy zawsze będą kochać niemieckie samochody a o Niemcach mówić ; ******** szkopy"
  • ~Antek
    (2012-12-28 08:22)
    Wieśwageny to samochody dla rolników i farmerów.
  • ~jasiek kosa.
    (2012-12-29 13:32)
    kia to kiła wszyscy to wiedzą ale neiktórzy sie wstydzą powiedzieć bo maja juz to auto.
  • ~tyjo
    (2012-12-28 18:56)
    Bawią mnie te komentarze nalatujące na VW osobiście nie mam VW ale jedno co trzeba przyznać to fakt że Kia mimo dużych starań nie szybko dogoni VW, Golf VII ma dużo nowych rozwiązań których Kii brakuje a cena wcale nie jest w Kii tak niska, jak jeszcze weźmie się Golfa w wersji Edition 2012 to nawet wychodzi taniej od Kii
  • ~ZB
    (2012-12-28 21:02)
    Fajne komentarze- Golf to zlom i goowno???

    A czym wy, Polacy mozecie sie pochwalic?
    Nawet Warszawy i Syrenki nie podukujecie.
    Z CZYM do ludzi?
    ---
    Ktos tu napisal: Wieśwageny to samochody dla rolników i farmerów.
    DOBRE! Polskich rolnikow nie stac nawet na traktor, co ja mowie- na konia
    ich nie stac!

    W glowie sie polskiej "elicie" pomieszalo!
  • ~IL
    (2012-12-30 10:11)
    RE~Kim- Dzon
    W Zilinie na Słowacji z europejskich części, np. Bosh, a centrum projektowe firmy jest w Niemczech.
  • ~miro2011
    (2012-12-30 13:58)
    KIKS czytałem twój post i o mało nie posikałem się ze śmiechu. Niemieckie samochody BYŁY super jeszcze w latach 80tuch ubiegłego wieku. Ikoną '' beczka''. Od tego czasu trochę upłynęło wody w Wiśle i Renie. Mistrzami są Japończycy. A WYGLĄD - przepraszam ale o gustach się nie dyskutuje. Na potwierdzenie tezy o jakości przejrzyj sobie testy np: bezawaryjności. Czas wstać z kolan przed niemiecką precyzją, dziś mają ją tylko w swoich czołgach.
  • ~NAWIGATOR
    (2012-12-30 14:33)
    NIC DZIWNEGO ZE W GOLFIE WSZYSTKO WLACZA SIE INTUICYJNIE PONIEWAZ W TYM SAMOCHODZIE NIC SIE NIE ZMIENILO OD 20 LAT.. ZA KILKA LAT KAZDY WYJEZDZAJACY NOWY SAMOCHOD GOLF Z FABRYKI BEDZIE JUZ RETRO