• ~GD
    (2012-11-25 12:51)
    to jest grat przez duże G! Jeżdżę tym szmelcem od roku, kupionym w salonie. Produkcja made in tajwan bodajże. Po 40 tys, dziury w wykładzinie, na dodatek nieszczelność kabiny, wdał się jakis grzyb pleśń. Oczywiście serwis nie wie jak to zlokalizować i usunąć. Blacha to papier.
    Sama cena świadczy o jakości tego samochodu, jest nie wiele droższy od polo czy yarisa. Plastikowy szmelc, jego miejsce jest na wysypisku a nie na drodze.
  • ~BB
    (2012-11-25 17:29)
    to dlaczego go nie sprzedałeś? O_o
  • ~m-53
    (2012-11-25 17:40)
    @GD
    pewnie to mała pociecha, ale Navara nie jest nic lepsza. 60 tys - poszedł wał, napędowy i wahacze. Cieknie przez mocowanie relingów a w środku śpiewa stado świerszczy.
    Od co najmniej 20 lat nie produkuje się nawet jakich takich samochodów.
    @ autor.
    kolosem możemy nazwać Toyotę Thundra, Nissana Tytana i oczywiście amerykańskie. - ale w żadnym wypadku L-200.
  • ~dakar
    (2012-11-25 18:18)
    Z tymi kolosami to kolega ma rację. Kolos na europejskie warunki, chociaż i tak brakuje mu 25cm na długość i 20cm na szerokość do VW Amarok. Hilux też jest dłuższy tylko zależy od kabiny o ile dłuższy.
  • ~xyz
    (2012-11-25 20:44)
    Większość japońskich aut to dziś szmelc. W moim Nissanie też słabe blachy.
  • ~ja
    (2012-11-25 20:57)
    A stylistyka wnętrza być może już za jakiś czas prześcignie swoją urodą deskę Fiata Cinquecento :}
  • ~zdziwiony
    (2012-11-25 21:32)
    To Adam Małysz już się ścigał w 2013 roku?! Mistrz nad mistrze! Wyprzedza czas i to o miesiące :)
  • ~baba jaga
    (2012-11-25 22:18)
    To juz powrot do przyszloscii?Malysz zdolna bestia,ale az tak?Jak On wygral w 2013,czemu prasa nic nie napisala?
  • ~kierowca dalekobiezny
    (2012-11-25 22:42)
    Japonskie samochody to szmelc???!!!Moja toyota Picnic ma 15 lat i 240000km-zadnych awarii i korozji!
  • ~200 koni
    (2013-02-14 11:49)
    na pace plastikowa nakladka
    ot cała zmiana i dizajn
    tyl podobny do hondy pickup a z usa (popularny w klasie mid size pick up)
  • ~MMR
    (2013-12-25 22:45)
    Właśnie się zastanawiałem m.in. na L200, ale po negatywnych komentarzach na dole chyba jednak zdecyduje się na Isuzu. 5 lat gwarancji w standardzie, więc nie boją się o awaryjność - a spalanie podobno w okolicach 7l/100km - tyle to ja mam na codzień w Focusie :)

Może zainteresować Cię też: