• ~olo
    (2012-11-20 20:06)
    A lody też robi?
  • ~kierowca
    (2012-11-20 21:44)
    Volkswagen = Scheisswagen
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-11-20 13:11)
    19 stronicowy serial jednozdaniówek - dziękuję - nie czytam.
  • ~kobieta forda
    (2012-11-20 14:29)
    Wszytko fajnie , autko ładne, jeżdżę fordem focusem ale blacha słaba po trzech latach już pokazuje się lekka rdza, a dbam o swoje autko, i szkoda że firma nie pracuje nad blacharką bo co z tego ze super silnik, wyposażenie wnętrza, pełny design, jak blacha poddaje się korozji.
  • ~der Hihot
    (2012-11-20 16:42)
    Był kiedyś, w PRL-u, taki obsceniczny wierszyk o wszystko robiących robotach "Strzyże. goli, chromoli, usuwa ciąże i krawaty wiąże". Czyżby to dalszy ciąg, tyle, że motoryzacyjny ?? A mandaty też płaci , w/g furmańskiej zasady 'mów Pan do konia, on prowadzi'?
  • ~talerz
    (2012-11-20 17:15)
    Widać Ford chce bredniami w reklamach dorównać VOLKSWAGENOWI
  • ~wrona
    (2012-11-20 19:33)
    Volkswagen nie cieszy sie taka popularnoscia jak w EU w USA lata temu zbankrutowal,dzis jest ale tych samochodow malo sie sprzedaje,psuje sie i czesi bbb. drogie,tak samo BMW,Mercedes-duzo problemow-tylko na lising,a nie na kupno te samochody duzo traca zaraz po wyprowadzeniu ze sklepu
  • ~maniek
    (2012-11-21 00:39)
    matko, mam poprzednia generacje foki - ten w srodku wyglada jak statek kosmiczny, do tego te diody. niezle niezle, jak dla mnie to to sie lepiej niz obecne mondeo prezentuje! spoko foty
  • ~gandalf
    (2012-12-03 18:48)
    Nie ma co narzekać i marudzić. Focus zaoferował niezłe rozwiązania, które były (o ile w klasie wyżej). Inna sprawa, że w przytaczanym w komentarzach VW też takie rozwiązania są (konkurencyjny Golf). Na tą chwilę myślę, że dwa najbardziej zaawansowane kompakty pod względem różnych systemów.
  • ~Marcin
    (2012-12-20 21:13)
    Fajny amerykanie zrobili duży krok do przodu jeśli chodzi o samochody. Dają sporo dodatkowego wyposażenia. Szkoda że trzeba poczekać aż wyjdą w drugim obiegu z niższą ceną bo kogo stać na nówkę z salonu.