• ~Donaldinio
    (2012-11-03 12:57)
    w dzienniku pracują sami ignoranci techniczni którzy mają kłopot w wymianą żarówki , to co oni mogą mądrego powiedzieć ?
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-11-04 09:52)
    Kolejny, męczący, 19-stronicowy serial jednozdaniówek.
    Dziękuję - NIE CZYTAM.
  • ~adi
    (2012-11-21 19:19)
    Czy lepszy od Subaru i VW, każdy samochód ma swój niepowtarzalny urok, a raczej wątpliwe żeby przegonili VW
  • ~arthur
    (2012-11-15 17:09)
    Piotrek, moze na nowke z salonu mnie nie stac, ale stac mnie na kredyt w Getin... Maja super warunki, brak prowizji, brak wymaganego ubezpieczenia. Tym samym mozesz kupic auto paroletnie a nie takie co ma 10 i wiecej lat
  • ~Piotrek
    (2012-11-14 09:22)
    U nas może na szerszą skalę się pojawi za 10 lat gdy szerokim strumieniem wpłyną do naszego kraju. tak jak obecnie sprowadzane wraki, kogo stać u nas na to by iść do salonu i kupić za nowy samochód?
  • ~Mk
    (2012-11-09 18:55)
    @~pablo55 - artykul napisal z "bulem" nasz prezydent (niestety), a co do aut, to
    c a l y s w i a t (lacznie z Amerykanami wie i szacuje niemieckie za swa niezawodnosc. Polacy byliby "wniebowzieci", gdyby VW byl "polskim samochodem"
    ale wszystko co "made in Germany" jest uznawane i cenione (prawie) wszedzie, tylko nie w Polsce. No moze jedynie €uro z Unii, ale tego jest wciaz za malo a nam sie n a l e z y wiecej. (Alez te "szwaby" sa skapi !)
  • ~dee
    (2012-11-05 14:43)
    fajne auto! wiadomo, że lepsze od VW, ale z tym Subaru chyba przesadzacie. Chyba, że Mazda jest na prawdę taka dobra. muszę sprawdzić sam.
  • ~S.K
    (2012-11-04 21:50)
    zmałpowane subaru forester,wiem bo jeżdżę takim i wszystko jest takie same,żadna nowość tylko kopia,czy nieudolna trudno powiedzieć,wygląda ładnie
  • ~Adam
    (2012-11-04 19:59)
    Co osoba to opinia każdy ma swoje oczko w głowie moim jest Hilux skredytowałem dwuletnią w getinie i powiem że spełniła moje oczekiwania. Ważny był dla mnie reduktor nie tylko napęd na cztery koła. Paka sporo więc i coś sensownego można przewieźć a te to raczej nigdy szutru nawet nie uświadczą.
  • ~Chciałbymcośsiędowiedzieć
    (2012-11-04 14:29)
    19 stron pojedyńczych zdań. a ZERO informacji o rodzaj napędu 4x4 i jego zachowania w jakimkolwiek terenie (nawet niewymagajacym). Ocena dla redakcji: pała