• ~MCI
    (2012-09-22 13:09)
    jeszcze trochę eurokomuny a będziemy popitalać rowerami jak cała Dania, a ta "limuzyna" to dla wyższej klasy na raty będzie dostępna po wcześniejszym uzyskaniu pozwolenia od wszechmogących władz
  • ~Limuzyna,,bbhhhhaaa
    (2012-09-21 13:18)
    Z ,, Usa Ja Pier,,,le ale wy limuzynami smigacie ,,,tylko patrzec jak wam napisze ze popularne w Indjach,,,Riksze,,,beda produkowac w ,,FSO,,dla klasy sredniej,,,
  • ~HHrecords
    (2012-09-27 20:41)
    To nie jest limuzyna-, limuzyna to chevrolet malibu. Jak nie orientujecie się w temacie, to po co pisac głupoty ?
  • ~Grzegorz
    (2012-09-26 08:32)
    bylby do przelkniecia w cenie do 35 tys, nie wiecej.
  • ~TadF
    (2012-09-26 20:25)
    Kilka dni temu mialem to nieszczescie, ze musialem wypozyczyc AVEO, bo moj samochod jest w naprawie. Nie da sie nim normalnie jezdzic. Przede wszystkim strasznie glosny w srodku. Zegary w takim miejscu, ze aby zobaczyc z jaka jade predkoscia, musze sie nachylic ! Klimatyzacja to kompromitacja, Przy ok 100 km/godz trzesie sie caly, jakby mial zamiar rozpasc sie na kawalki... DNO I BABELKI, a ma dopiero 1 rok !!! Co bedzie z nim za nastepny rok ? NIGDY, ZA ZADNE PIENIADZE nie kupilbym tego cuda motoryzacji. A wygody o ktorych jest napisane w notatce powyzej to zyczenia nie do spelnienia (chyba, ze ktos przez cale zycie jezdzil tylko Syrenka).
  • ~pisklozetowa babcia
    (2012-09-21 21:16)
    @POlsza wasza mać w budowie, tłumoki!

    aleć się rozpisał nadwiślański kartofelasie
  • ~POlsza wasza mać w budowie, tłumoki!
    (2012-09-21 19:30)
    Najlepszą limuzyną dla mieszkańca "zielonej wysepki" jest 20-letni szrot od emerytowanego SS-mana z za Odry.
  • ~grzess01
    (2012-09-21 19:25)
    Fajne za 10 lat na pewno sobie kupię z pensji Polaka.
  • ~warsztatowiec
    (2012-09-21 14:55)
    Ch .Aveo to zwykły kompakt made in Korea a nie żadna limuzyna.
    Minimum przyzwoitości nakazywałoby umieścic przy tekscie słowo REKLAMA..
    Dziwne, że szanujący się Dziennik uprawia kryptoreklamę.
    A co do samochodu - jest całkiem, w miarę nowoczesny, ale cena powinna byc jednak niższa.
  • ~iza
    (2012-09-21 13:57)
    nie ma to jak prawie nówka zza Odry
    najlepiej BMW