• ~szajs
    (2012-08-28 18:06)
    wersja 300c dla ubogich i spragnionych taniego badziewia
  • ~occ
    (2012-08-28 22:03)
    "Oto lancia thema"
    od kiedy Lancia Thema piszemy z małej litery?
  • ~hulakula
    (2012-12-21 11:48)
    beznadziejne sa te testy,ktore aby jeprzeczytac trzeba klikac co chwila "nastepne". zygac sie chce.wroccie do dawnej postaci a nie taki chlew jak na jkims pudelku albo onecie...
  • ~laleczka ratowniczka
    (2012-12-12 09:03)
    tylko nieudacznicy jeżdżą włoskimi samochodami, nieudacznicy i osoby o niskim wzroście... Nikt normalny nie kupiłby np. fiata. Żegnam pajaców!
  • ~Karol
    (2012-09-20 11:21)
    u nas przeciętna rodzina kupuje 10 latka bądź starszego co prawda krocie później wydaje na naprawy ale myśl że tańszy przy zakupie wciąż obowiązuje. Niestety za dużo w używki się pchamy.
  • ~wrobel
    (2012-09-22 17:14)
    fajne, ale do takie auto to raczej trzeba miec odpowiednia posade. Ja natomiast kupilem golfa V, kredytuje w Getin, w ten sposob nie odczuje tak mocno zakupu
  • ~wmo
    (2012-08-29 15:14)
    Miałem dwa razy Lancię Kappa. Jeden 2.0 bezyna i drugi 2.4 diesel. To były rewelacyjne samochody. Jestem ciekaw jak wypadnie nowa Thema...
  • ~Edek
    (2012-08-29 11:09)
    Tak czytam te komentarze ze ten samogod to wersja 300c dla ubogich i śmiać mi się chce ... wiekszosc z was posiada pewnie vw i nic nie wiedzą o włoskiej motoryzacji .. A ta lancia po pierwsze ma tylko bryle z 300c a środek silnik diesla itp to jest włoskie i żaden amerykaniec nie może startować do niej np z wykonaniem wnętrza .A takie pytanie kto z was miał włoski samochód pewnie nikt a bzdury piszecie
  • ~Pan Łukasz
    (2012-08-29 08:07)
    A zegary wyglądają jak z jakiegoś fiata 500. No cóż, uroki globalizacji.
  • ~teraz
    (2012-08-29 03:39)
    Ci Wlosi chyba upadli na glowe. Jak mozna nazwac samochod z tak typowo amerykanskim wygladem (i zaiste jest to kopia Chryslera 300) Lancia ? Toz to kulturowe pomieszanie z poplataniem. To jest tak jakby opere przedstawiac jako narodowa rozrywke amerykanska.