• ~Arkady
    (2012-08-25 04:59)
    taki ekonomiczny jak niby nowy focus. nowa foka w/g producentow miala malo palić , przy 120km/h jadąc na 6 biegu po autostradzie spaliła 6,2L. komputer wskazywał 5,4 a producenci pisali że spali poniżej 5L.
  • ~sshfter
    (2012-08-27 11:21)
    Szukając samochodu tego typu warto zastanowić się nad C4 grand picasso - tańszy, lepiej wyposażony i wg mnie lepsze materiały w środku. Warto też docenić mnogość schowków itd. Dla rodziny fajny samochodzik.
  • ~QueSeraSera
    (2012-08-22 16:00)
    Zapomniano napisać
  • ~stary telewidz
    (2012-08-22 16:39)
    Edycja specjalna, tylko dla klientów Amber Gold. Bo nas zwykłych Polaków nie stać na wieluset tysięczne lokaty, a co dopiero na takie auto!
  • ~~~
    (2012-08-22 17:21)
    marzenie Polaka to mieć pracę i żyć z miesiąca na miesiąc be obawy jej utraty.
  • ~Ja
    (2012-08-25 18:31)
    "Jakim prawem piszesz po polsku ? Niewolniku !!!" - hahahahahahaha:D poloczek się zbulwersował:D:D:D Ustanawiasz jakieś prawo w swoim zaśmierdłym kraju poloczku?:D Chyba prawo bezrobocia, przekrętów i biedy:D poloczki bez jaj, muszą sobie auto "z ikrą" marki KIA na raty kupować:D:D:D Hahahahahahahahaha:D Tani szajs, dla taniego narodziku - ale spłacać to będziesz z 30 lat:D
  • ~Ja
    (2012-08-23 15:03)
    Jak auto z ikrą może być oszczędne? Śmieszni jesteście poloczkowie.
  • ~do 'JA'
    (2012-08-24 15:53)
    Do "Ja".
    Jakim prawem piszesz po polsku ?
    Niewolniku !!!
  • ~buju
    (2012-09-04 19:45)
    auta rodzinne w/g portfela klienta
    do 100'000zł - C4 grand picasso, peugeot 5008, mazda 5
    100'000zł - 150'000zł - Ford S-Max, Mitsubishi Grandis
    150'000zł- 200'000zł - VW Touran, Ford Galaxy, Chrysler Grand Voyage
    200'000zł i więcej - Mercedes R-klasse

    osobiście mam Forda S-Maxa i jest to auto naprawde OK dla rodziny - wersja 161KM. jeżdżę 4 lata i NIC si e w aucie nie zapsuło a auto jeszcze nie zawiodło.
    oczywiście wolałbym nowego Mercedesa R-Klasse,,,ale to temat na inny wątek.
  • ~wacek
    (2012-09-05 11:17)
    Sztywne i skrzypiące na polskich dziurach.