• ~fufek_01
    (2012-08-11 09:55)
    fiaty są mało prestiżowe, tak sie utarło od lat, tymczasem w rankingach bezawaryjności (nawet niemieckich) np. Grande Punto i Bravo są w czołówce - widać to nawet w cenach aut używanych gdzie np 5-letnie Bravo nie schodzi poniżej 30 tys.; silniki fiata są również technicznie b. nowoczesne (szczególnie JTD) i montowane w innych markach; no ale u nas ciągle pokutuje mit VW, który jest drogi i mocno przereklamowany; co do Freemonta to faktycznie przegięli z ceną
  • ~Balbo
    (2012-08-10 21:23)
    Doskonaly samochod.
  • ~kierowca
    (2012-08-10 16:50)
    To tylko fiat i mało pestiżowa marka i duża utrata wartości w odsprzedaży awaryjność ogrom typów jak ''agrawek''.
  • ~Dr Astic
    (2012-08-10 16:22)
    Wygląda jak Saab ściśniety olbrzymim imadłem.Może i fajne auto,al eto zawsze FIAT.Wolę Forda S-Maxa jako auto dla dużej rodziny
  • ~FanFIATa
    (2012-08-10 23:24)
    A ja mam Fiata i jestem z niego naprawdę zadowolony. Duże, przestronne i nowoczesne auto. Automat przydaje się w mieście, napęd na cztery koła w zimie. Diesel daje radę. No i gwarancja na 3 lata.
    Czego chcieć więcej?
    Prestiż? Dla kogo? dla złodziei? Przynajmniej śpię spokojnie, bo to tylko Fiat.
  • ~Ironimuss
    (2013-03-12 13:03)
    RE: "~Marianna2012-08-11 07:45 TAK ŻYJE OBECNIE URZĘDNIK W DUŻYM MIEŚCIE W POLSCE ...Co Wy na to? PROSZĘ O OPINIE !!!" --- Zazdrosna Marianna. Donos?
  • ~Mądry
    (2012-08-17 14:32)
    "widać to nawet w cenach aut używanych gdzie np 5-letnie Bravo nie schodzi poniżej 30 tys" - jasne. 30 tysi, to kosztuje rocznik 2008 z przebiegiem 20 tysięcy (pewnie kręcony 3 razy:D). Reszta po 170tys. przebiegu, to MAX 20 tysięcy.
  • ~p
    (2012-08-10 17:57)
    Diesle Fiata mają gwarancję do miliona kilometrów.
    A tak w ogóle mam Fiata w Dieslu od 2004 r. i nigdy w nim się nic nie psuło więc "Kierowca" nie ma racji. Dokonywałem co roku wymiany oleju, filtra oleju, powietrza, paliwa, przeciwpyłkowy oraz czyściłem układ klimatyzacyjny no i robiłem przegląd. To wszystko. Awaryjność Fiata jest mitem. Wg moich obserwacji najbardziej awaryjnym autem jest Chevrolet, zaraz potem Ford.
  • ~p
    (2012-08-10 17:21)
    Zapomnieliście dodać, że Freemont jest dostepny także w wersji AWD z automatyczną skrzynią biegów i napędem na 4 koła
    Jest tez wersja sportowa z silnikiem V6 3,6 l o mocy 280 KM
  • ~p
    (2012-08-10 17:17)
    Diesle Fiata stosowane są np.w Oplach (CDTI), Saabach(TTID/TID), Cadillacach (D), Suzuki (DDIS), oraz pojazdach grupy Fiat czyli ALfach Romeo, Cryslerach, Lanciach, Iveco (Multijet) a wszystko to jest jeden silnik pod różnymi nazwami zmodyfikowana kostrukcja Fiata JTD.