• ~synek ze Śląska
    (2012-07-24 12:39)
    NIE KLIKAM!!!
  • ~cvv
    (2012-07-24 12:59)
    Jezdzilem Epica - dziadostwo jakich mało. po 30 tys do wymiany amorki, tarcze i klocki. Po 60 tys ( w 4 lata) padł akumulator i kilka innych "drobiazgów".
    Do tego tandetne wykonczenie i nawet nie mam nawiewu na tylna kanape. Lipa panowie lipa
  • ~mech138
    (2012-07-24 13:23)
    brak nawiemu na tylna kanape - jezdze Passatem - nie ma nic - kompletnie nic - brak jakiegokolwiek wyposazenia - tylko pedaly i kierownica. Nawet klima jest tylko manualna (a podobno seryjnie jest automatyczna ?), a o zadnych nawiewach na tyl nawet nie ma mowy. Taka Epica przy tym Passacie to 7 cud swiata !
  • ~Pingo
    (2012-07-24 15:56)
    Rozmiarami przypimina mi Hondę Concerto (Rover 214, 216).
    Czego mi brakuje to wersji GT.
  • ~za
    (2012-07-24 16:46)
    @cvv
    Zauwaz ze w duzej mierze stan amorkowi, tarcz, i klockow zalezy od stylu jazdy. Jesli np jezdzisz ostro i po wybojach, gwaltownie hamujesz to twoje amorki, tarcze i klocki szybko sie skoncza. Obecnie wszyscy produkuja amory i hamulce na podobnym wysokim poziomie i trudno jest mi uwierzyc ze w jednym jedynym modelu sa gorsze niz w innych.
  • ~resurs
    (2012-07-24 19:43)
    szkoda że światła przednie na żarówki H4 - dla mnie to kompromitacja w tej kasie!!
  • ~grand
    (2012-07-24 20:15)
    Na ładnym wyglądzie z zewnątrz kończą się zalety tego samochodu, Sedan to samo , fajna bryła, nic po za tym.
  • ~leon
    (2012-07-24 23:58)
    jeździłęm cruzem 5d i ciągle coś waliło pod podłogą , też tak macie ? w astrze 4 to samo
  • ~leon