• ~heniu
    (2012-06-04 17:12)
    Bardzo dobra reklama !!!
    Ciekawe czy zapłacili za reklamę autorowi tematu
    czy dziennikowi ???
    Na prawdę co raz ciekwsze te tematy !!
  • ~DinX
    (2012-06-04 17:12)
    Standardowy tekst posiadaczy aut Alfa Romeo: "to o której spotykamy się dziś pod warsztatem?"
  • ~wiem wiecej
    (2012-06-04 18:00)
    samochody z automatyczna skrzynia biegu mozna jezdzic tam gdzie nie ma sniegu i zimy ...
    W przypadku wpadniecia w poslizg samochodem z auto nie ma ratunku, natomiast z standartowa skrzynia mozna jeszcze auto wyprowadzic z poslizgu !!!
  • ~BIG
    (2012-06-04 18:03)
    miałem przed laty alfę romeo. Dwie rzeczy miała piękne. Nazwę i wygląd. Reszta dno i dwa metry mułu. Totalny szajs. Dodam iż w ciągu dwóch lat eksploatacji zaliczyłem 43 poważne usterki. Np. po 30 tys.km. przebiegu, rozleciała się w drobny mak tarcza sprzęgła. Wykrzywiały się felgi. Też dałem się skusić na najnowszą myśl włoskich konstruktorów, jakim był silnik z podwójną fazą rozrządu. Rzecz w tym że wysiadały wariatory. I pracował jak traktor. Itp. Od tej pory omijam włoskie samochody. Przesiadłem się na Toyotę. Bez problemów.
  • ~Kierowca - emeryt
    (2012-06-04 18:17)
    No tak. Włosi od dawna mają 'patent' na Polskę, ale nie na niezawodność. A szkoda. Skoro tak im dobrze idzie w F-1 mogliby część doświadczenia przekazać przeciętnemu ujeżdżaczowi 'włoszczyzny' nawet z made in China lub Korea. Jakoś nie dbali i nie dbają o reputacje. Jak to 'makaroniarze' - mamma mija.
  • ~TadF
    (2012-06-04 19:20)
    ~wiem wiecej2012-06-04 18:00

    Moze i wiesz wiecej, ale to co piszersz to komletne bzdury. Od lat jezdze automatami z napedem na 4 kola (Subaru) i wiem o czym pisze. Snieg dla mojej Tribeca (poprzedni Outback) jest to maly pryszcz...
  • ~Gość
    (2012-06-04 21:34)
    Platfonsi kupią każde badziewie i kit byle tylko im to napisać gdzieś w ********* lub tevałenie pokazać.
  • ~wiem wiecej
    (2012-06-05 04:45)
    Do TaDf : a wpadles kideys w poslizg tym badziewiem .
    Widzialem idiotow jezdzacym na cztery kola ..
    Moze szybciej sie rozpedzisz na sniegu lub lodzie lecz zasada hamowania dotyczy wszystkich ...
    Jak jezdzisz samochodem ze standartowa skrzynia biegow na tylny naped na pewno sobie dasz rade w poslizgach ..
    Tak nawiasem wez swoja Tribeke i idz na drifitng :)
  • ~Sulim
    (2012-06-05 06:56)
    do "wiem więcej" - chciałby Cię widzieć jak z poślizgu niekontrolowanego wyprowadzasz auto! ale nie chciałbym być w pobliżu. Normalne jeżdżenie samochodem polega na tym aby nie wpadać w poślizgi.
  • ~kierowca czynny
    (2012-06-06 09:35)
    Jeszcze trochę to kierowcy będą siedzieć w swoich autach jak te manekiny z krasch tesków, będzie się trzymał tylko kierownicy kilka kabelków pszyklei sobie taśmą klejącą do głowy,i do pszodu po zwykły dzwon.