• ~jako
    (2018-01-23 14:57)
    Clarkson ,ten od Top Gear powiedział kiedyś że Alfa na tle wypucowanego Audi wygląda jak bukiet kwiatów na tle krawężnika. Ma facet rację!!
  • ~TadF
    (2012-06-04 19:20)
    ~wiem wiecej2012-06-04 18:00

    Moze i wiesz wiecej, ale to co piszersz to komletne bzdury. Od lat jezdze automatami z napedem na 4 kola (Subaru) i wiem o czym pisze. Snieg dla mojej Tribeca (poprzedni Outback) jest to maly pryszcz...
  • ~wiem wiecej
    (2012-06-05 04:45)
    Do TaDf : a wpadles kideys w poslizg tym badziewiem .
    Widzialem idiotow jezdzacym na cztery kola ..
    Moze szybciej sie rozpedzisz na sniegu lub lodzie lecz zasada hamowania dotyczy wszystkich ...
    Jak jezdzisz samochodem ze standartowa skrzynia biegow na tylny naped na pewno sobie dasz rade w poslizgach ..
    Tak nawiasem wez swoja Tribeke i idz na drifitng :)
  • ~Sulim
    (2012-06-05 06:56)
    do "wiem więcej" - chciałby Cię widzieć jak z poślizgu niekontrolowanego wyprowadzasz auto! ale nie chciałbym być w pobliżu. Normalne jeżdżenie samochodem polega na tym aby nie wpadać w poślizgi.
  • ~kierowca czynny
    (2012-06-06 09:35)
    Jeszcze trochę to kierowcy będą siedzieć w swoich autach jak te manekiny z krasch tesków, będzie się trzymał tylko kierownicy kilka kabelków pszyklei sobie taśmą klejącą do głowy,i do pszodu po zwykły dzwon.
  • ~Jaca
    (2012-06-09 12:07)
    Samnochod marzenie, wylozenie jednak takiej sumy na raz jest trudne. Z getin juz nie tak bardzo, maja bowiem rozne warianty kredytowania, takze na osobowki z drugiej reki
  • ~emeryt
    (2012-06-07 22:20)
    W, redakcji motoryzacyjnej ,powinni zatrudniac ludzi ,którzy mają jakieś pojęcie o samochodach a ni samych dyletantów-pismaków,Artykuły o silnikach trzycylindrowych.cz o skrzyniach biegów świadczą nie najlepiej o ich autorach..Prawie wszystkie rozwiązania mają wady i zalety.
  • ~Bogaty Polak A8 W12
    (2012-07-16 20:56)
    Beznadziejna stylistyka i nuda, a nie żaden hit i rewolucja. Auto jak tysiące innych w tej klasie - tyle, że pewnie jak poprzednicy rozkłada się już w produkcji.
  • ~DinX
    (2012-06-04 17:12)
    Standardowy tekst posiadaczy aut Alfa Romeo: "to o której spotykamy się dziś pod warsztatem?"
  • ~Kierowca - emeryt
    (2012-06-04 18:17)
    No tak. Włosi od dawna mają 'patent' na Polskę, ale nie na niezawodność. A szkoda. Skoro tak im dobrze idzie w F-1 mogliby część doświadczenia przekazać przeciętnemu ujeżdżaczowi 'włoszczyzny' nawet z made in China lub Korea. Jakoś nie dbali i nie dbają o reputacje. Jak to 'makaroniarze' - mamma mija.