• ~jans
    (2012-04-03 17:29)
    wole passata
  • ~miko
    (2012-04-04 07:36)
    Wole pseudoterenowa Dacię duster... Cena ta sama jakość firmowana ranault'em.. bez obrazy ale chevi to raczej taki prawie amerykański deawoo.
  • ~obiektywny
    (2012-06-22 07:06)
    Rzeczywiście śliczne autko, ale jeśli jego wymiary są takie same jak tego Sparka sprzed 10 lat, to znaczy, że jest to pojazd wielkości Matiza, czyli węższy od Seicento. Dla szczupłych kobiet będzie wystarczająco wygodny, ale dla faceta 180cm już nie.
  • ~Maciek
    (2012-06-12 17:25)
    Nie czarujmy się to nie rodzinny samochód tylko do sklepu w wielkim mieście. Zresztą taniej można kupić w dobrym stanie używkę i też nie będziemy narzekać. Kopiłem ostatnio 2 letnie polo w kredycie z getina śmiga aż się patrzy mało pali i pojemniejszy od tego.
  • ~malik
    (2012-06-11 18:16)
    Tyle za nowe auto ? Mysle ze uzywane znalazlo by sie w duzo lepszym segmencie. Jednak i nawet ta suma jest dla mnie nieosiagalna. A dobre auto tez kosztuje swoje
  • ~Alina w ciąży
    (2012-04-16 18:20)
    Czemu piszecie o wózku przecież wygląda nawet jak samochód. A tak kobiety tracą czas.
  • ~net
    (2012-04-06 01:37)
    Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera.//
  • ~fred
    (2012-04-09 21:49)
    Jak zacząłem czytać to pomyślałem. Walczą pewnie ceną. Ze 26-27tyś. 32tyś. to tyle co nowy VW Up!. W tak małym aucie trzeba napracować się aby uzyskać odpowiednie poziom bezpieczeństwa. Tutaj muszą się poprawić. Co prawda nie są gorsi od Pandy, ale Up!owi ustępują. Innymi modelami lepiej walczą.
  • ~Avia
    (2012-04-08 18:14)
    40000 zl to jest prawie 45 miesiecy mojej emerytury a co z biezacym utrzymaniem.Sprawdzcie ile kosztuje ten samochod na zachodzie gdzie zaraniaja wiecej od nas
  • ~maja