• ~jazu
    (2012-03-29 14:35)
    A wiec zamiast w budowe i remonty drog warto inwestowac w to cudo.
    Tym bardziej ze zakup bedzie finansowany z prywatnej kieszeni.

    Gdy bedziemy kupowac tylko takie samochody to kolejny problem rudego wuja zostanie rozwiazany.
  • ~usa
    (2012-04-01 07:33)
    Ha ha ! Dziury nie mniejsze sa w Chicago czy NYC !!! Ameryka to nie Niemcy Drogi w tragicznym stanie !!!
  • ~hexa69
    (2012-06-19 17:09)
    Przeciętne wynagrodzenie brutto w maju wyniosło 3 tys. 617,98 zł, co oznacza, że wzrosło o 3,8 proc. rok do roku, a licząc miesiąc do miesiąca spadło o 2,7 proc. - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.
  • ~zibi
    (2012-04-01 12:58)
    ` prok , to kup sobie ***** Aston Martin , a teraz nedzo ********** Nie stac cie ciulu na zuzytego Poloneza a grasz milionera.
  • ~dem
    (2012-04-23 16:11)
    Nie dość, że na świecie biedni ludzie przez zdemoralizowanych bogaczy wpychani są w biedę, to jeszcze robią z biednych dzieci seksulanych niewolników. Módlmy się za papieża. Ten świat trzeba zmienić.
  • ~max
    (2012-04-02 08:58)
    Tego złomu sprzedali w 2011 r. na świecie prawie 1 100 tys. - prawie dwa razy więcej niż golfa. Widzę tu samych frustratów, których nie stać nawet na to żeby go umyć.
  • ~żałosny kraj
    (2012-04-01 21:22)
    bosze popularne auto ktorego nazwy nie wymienie 100x lepsza .. tosz to nie ma ani jednego miejsca na kubek, lewarek przy dupie kierowcy, podlokietnik z pasazerami jezdzi chyba i ogolnie ergonomia odstaje od koreanczykow nawet .. FIAT jest luksusowy w porownaniu. JEdyny plus ze to lepsze niz 20letnie auto, ale jakiego uzytkownika 15letnich aut bez serwisu stac na tego chevy w kraju.
  • ~japan
    (2012-04-01 15:10)
    Nie wierzę że ten złom produkowany w chinach i rosji jest cokolwiek wart.
  • ~usa
    (2012-04-01 07:38)
    do fela usa Porownujesz auto za 16 000$ z autem za 35 000$ Chevrolet Cruze z Nissanem Maxima ???
  • ~zgryżliwy
    (2012-03-29 14:46)
    ...pic na wodę.Kto to może potwierdzić?